Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

lider

Orçunlevrek

Yeni Üye
Adı
Orçun
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abilerim ablalarım ve sevgili kardeşlerim bir konuda fikrinize ihtiyacım var bazen merada av yaparken düğümleriniz patlayabiliyor bu durumda da yine bazen gerek hava koşulları gerek benim gibi eli terleyen ve bazende stresten düğüm atmak inanılmaz zorlaşıyor bu durumda görselde anlatmak istediğim mantık iş yapar mı (fırdöndü fincanlar ile temas etmeyecek) cevaplarınızı merak içinde bekliyorum lider.jpg

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben denedim bu şekilde bir sıkıntı çıkmadı ama görünürlük açısında sanki biraz fark ediyor , gerçi ben fc lideri biraz kısa yapmıştım lrf kamış ile denedeğim için, o gün balık tutamamıştım ama bundan kaynaklı mı bilmiyorum.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Erimi ve aksiyonu etkiler. Çok fazla pislik toplar. Hiç lider kullanma bundan daha iyi.

Orçunlevrek

Yeni Üye
Adı
Orçun
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Erimi ve aksiyonu etkiler. Çok fazla pislik toplar. Hiç lider kullanma bundan daha iyi.
albright'ı bazen tam oturtamıyorum çok çok az boşluk kalıyor yucatan ise albright kadar güven vermiyor bir senedir böyle böyle idare ediyoruz avlandığım meralar çoğunluk ile kumluk bazen şeytan dürtüyor hiç uğraşma lider ile diye de bilemiyorum artık

Emrecngz

Yeni Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ufak 8 numara fırdöndüler var, yok gibi. 19kg da çekeri oluyor, ben onu kullanıyorum. FG bağlaması çok zor, diğerlerinin hiçbiri de en basit palomar kadar dayanıklı değil. Fırdöndü sağlam oluyor.