Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LİNEAEFE EXTREME CAST 440

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red baron

Aktif Üye
Adı
murat ocakçı
LİNEAEFFE EXTREME CAST 440.Sıfır daha kılıfından çıkmadı,satılıktır.Daha hiç kullanmadığım için resim ekleme ihtiyacı duymuyorum,175tl ben almıştım 120tl satıyorum,avrupa yakasında ki arkadaşlara kendim eldende teslim edebilirim.Satın alana şimdiden hayırlı olsun.

cogito74

Aktif Üye
Adı
ibrahim d*km*n
güzel kamış..uygun fiyat gibi görünüyor. alana şimdiden hayırlı olsun..

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
100 tl veririm, sonuçta 2 el...

SUNAY GÜNGÖR

Aktif Üye
Adı
SUNAY GÜNGÖR
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kamışı satma sebebiniz nedir acaba, daha üst model bir kamış mı alacaksınız, elinizde fazla mı, memnun değilmisiniz... açıklama yaparsanız sevinirim, teşekkür ederim.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
hayırlısı olsun alanada satanada

mbay

Üye
Adı
Mehmet BAY
LİNEAEFFE EXTREME CAST 440.Sıfır daha kılıfından çıkmadı,satılıktır.Daha hiç kullanmadığım için resim ekleme ihtiyacı duymuyorum,175tl ben almıştım 120tl satıyorum,avrupa yakasında ki arkadaşlara kendim eldende teslim edebilirim.Satın alana şimdiden hayırlı olsun.
İsminizi yazmamışsınız o yüzden Red baron diye hitap ediyorum kusura bakmayın.Birlikte çalıştığım arkadaşım kamışı almak istiyor.Nasıl görüşelim,özel mesaj olarak telefonumu vereyim çağrı yaparmısınız?

red baron

Aktif Üye
Adı
murat ocakçı
Kamışı satma sebebiniz nedir acaba, daha üst model bir kamış mı alacaksınız, elinizde fazla mı, memnun değilmisiniz... açıklama yaparsanız sevinirim, teşekkür ederim.
Kamışı satma sebebim aynısının elimde mevcut olmasıdır,kamışı ben alırken arkadaşımada almıştım iş sebebinden bursaya taşındı kamışı almaktan vaz geçti,bende satmak durumunda kalıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...