Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lineaeffe 0-8gr 210 Cm Kamış

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
bence kamışı kendin gidip incele öncelikle, ortadan esneyen bir kamış ise yanaşma derim. bazı arkadaşalr uygun fiyatlı kamış alıp sonrasında pişman oluyorlar. misal fladen extra flex çok uygun fiyatlı bir kamış ama alıp ta pişman olmayan görmedim. her kes şikayetçi ne atabiliyorsun ne aksiyon verebiliyorsun ortadan ve uçtan esniyor balığı da geç hissettiriyor. lineaeffe LRF kamışı için herhangi bir yorum yok.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bence kamışı kendin gidip incele öncelikle, ortadan esneyen bir kamış ise yanaşma derim. bazı arkadaşalr uygun fiyatlı kamış alıp sonrasında pişman oluyorlar. misal fladen extra flex çok uygun fiyatlı bir kamış ama alıp ta pişman olmayan görmedim. her kes şikayetçi ne atabiliyorsun ne aksiyon verebiliyorsun ortadan ve uçtan esniyor balığı da geç hissettiriyor. lineaeffe LRF kamışı için herhangi bir yorum yok.
Peki uctan esneyen ortalama bir lrf kamisi onerebilir misiniz? Bende genelde sert mizacli kamislari kullanmayi seviyorum, ancak lrf’de genelde yay gibi esneyen kamislara denk geldim..

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Peki uctan esneyen ortalama bir lrf kamisi onerebilir misiniz? Bende genelde sert mizacli kamislari kullanmayi seviyorum, ancak lrf’de genelde yay gibi esneyen kamislara denk geldim..
bütçe meselesi mesela Daiwa infeet rock çok beğendiğim bir kamış, ya da nomura kamışlar LRF kamışlarına göre biraz serttir özellikle 1-10 gr atarlıları. akira ya da hiro street modellerine bakabilirsin.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
hem silikon hem jig çalıştırayım diyorsan crazee aji meba da güzel bir kamış tavsiye ederim.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hem silikon hem jig çalıştırayım diyorsan crazee aji meba da güzel bir kamış tavsiye ederim.
Engin abi bugun birkac yerde daha kamış baktim ama kafam x5 karışti yani kimisi iki tane 1-10 kamis var diyelim birinin ucu cok ince birininki kalin, isin icine bu sefer sert aksiyon giriyor hangisini alsam bilemiyorum
:acpsnr:

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fladen extraflex i inceledim dun cidden sacma bi kamiş ben spin versiyonunu kullaniyorum fena değil de lrf de baya yay gibi bukuluyor.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Engin abi bugun birkac yerde daha kamış baktim ama kafam x5 karışti yani kimisi iki tane 1-10 kamis var diyelim birinin ucu cok ince birininki kalin, isin icine bu sefer sert aksiyon giriyor hangisini alsam bilemiyorum : acpsnr:
açıkcası istanbulda kullanacaksan istanbulda daha çok silikon iş yaptığı için ucdan esneyen bir kamış alman daha mantıklı. solid uclu kamışları tercih et derim.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
açıkcası istanbulda kullanacaksan istanbulda daha çok silikon iş yaptığı için ucdan esneyen bir kamış alman daha mantıklı. solid uclu kamışları tercih et derim.
Abi senin önerdiğin kamış cok iyiydi ama butcemi aştı maalesef baska bi onerin varmi acaba soyle öğrenci isi ;)

B

BS Okuru

Misafir
Kudos Light Style 2.25 cm 3-10 atar aralığı 90 gram ağırlığın da Ceymar 10 cxt ile güzel bir ikili olur.. Fiyatı da sanırım 160 lira pazarlıkla 145-150 lira civarına falan alabilirsiniz.. Güzel orta sertlikte bir kamistir..