Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lineaeffe Shizuka Kamıs Ve Spro Makina - Spin Balıkçılığı

kursadustundag

Yeni Üye
Adı
Kürşad Üstündağ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba arkadaslar ,

Ben aylardır merakımı ustunden cekemediğim balık avcılığına dun itibariyle adım attım .
Spin balıkcılığı cok ilgimi cekiyordu .

Dün satıcı bana
Lineaeffe Shizuka SH1400 2,70 10-40 gr kamış - Spro Reset 4000 makina
takımını bir şekilde sattı . öyle 3-5 kiloluk avlarda kırılmayacagını söyledi . Bütçeme göre sanırım ancak bu kadarı etti ama sizce iyi mi ettim kötü mü ettim bu takımı almakla . Yorumlarınızı bekliyorum .

Bu arada KKTC'de yasıyorum bu aylarda hangi balıkları nasıl meralardan avlayabilirim . bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ? Herkese rastgelsin .

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba,
hoşgeldiniz,
takım konusunda kullanmadığım için bilgim yok ama, bahsettiğiniz değerler spin için gayet yeterli
kıbrıs gibi bir yerde eminim güzel avlara imza atacaksınız, raporlarınızı bekliyor olacağız
tatilde girnedeydim biraz dalış yaptım ve şunu söyleyebilirim şansınız çok açık :)

kursadustundag

Yeni Üye
Adı
Kürşad Üstündağ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba,
hoşgeldiniz,
takım konusunda kullanmadığım için bilgim yok ama, bahsettiğiniz değerler spin için gayet yeterli
kıbrıs gibi bir yerde eminim güzel avlara imza atacaksınız, raporlarınızı bekliyor olacağız
tatilde girnedeydim biraz dalış yaptım ve şunu söyleyebilirim şansınız çok açık :)
Teşekkür ederim . Ben 2 yıldır buradayım balık avına cocukluktan merakım var ama şantiyeci oldugumuzdan fırsatımız olmuyordu bir çok deniz kıyısı memlekette kaldım .
Kısmet burayaymış . Kendimi balığa vermezsem yönüm başka yerlere kayıyor :D Şanslı sayılmam ben ama bakalım hayırlısı inşallah .

Hocam peki gece avı için ne düşünüyorsunuz . Ben birazdan işten cıkıp Girne Limanı mendireğe gitmeyi düşünüyorum . Yağmur yeni dindi ilk defa orada atacagım oltayı . Hava 1 saate kararacak . Ne yapmalıyım ?