Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lineaeffe traveller spin

cogito74

Aktif Üye
Adı
ibrahim d*km*n
şimdi arabanın bagajında dursun öle arada kullanıvereyim dedigimiz tipte bir spin kamışımız olusun istersek sizce bu kamış kullanılabilri birşey mi bir tane spin kamışım var. 5-30 atarlı lineaeffe bu ikinci spin olabilir belki ama. maksimum atarı 50 diyor ki yani sea spin olarak bile kullanılabilir mi???
elime alıp baktıgımda sanki karbon kalitesi fena degilmis gibi geldi ama nerede ise aynı fiyata teleskopik catana alınabilir.
he hatta bunlarla hic ugrasma koy üzerine 50 tl git bassterra tercih et diye de düşünmüyor degilim...
teleskopigin tercih edilmeme sebebini biliyorum..
siz ne dersiniz??

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Bence yaklaşık 135 lira maliyeti, bu kamışı öyle arada bir kullanırım kapsamından çıkarıyor. Eğer öyle arada bir kullanırım diye bir kamış alacaksanız, 50-100 atarlı, 70-80 liralık birşey tercih edin. Hem arada bir kullanırsınız, hem de hem at çek için, hem yemli için kullanırsınız. Ben öyle yapıyorum, joker kamış :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bassterra'da her bagaja girmiyor bu arada.
Bilginiz olsun :)

Şemsipaşalı

Aktif Üye
Adı
NİHAT SONGÜN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
şimdi arabanın bagajında dursun öle arada kullanıvereyim dedigimiz tipte bir spin kamışımız olusun istersek sizce bu kamış kullanılabilri birşey mi bir tane spin kamışım var. 5-30 atarlı lineaeffe bu ikinci spin olabilir belki ama. maksimum atarı 50 diyor ki yani sea spin olarak bile kullanılabilir mi???
elime alıp baktıgımda sanki karbon kalitesi fena degilmis gibi geldi ama nerede ise aynı fiyata teleskopik catana alınabilir.
he hatta bunlarla hic ugrasma koy üzerine 50 tl git bassterra tercih et diye de düşünmüyor degilim...
teleskopigin tercih edilmeme sebebini biliyorum..
siz ne dersiniz??
Sevgili doktor malzeme konusunda benimle yarıştığının farkındamısın bilmiyorum ama aldığın onca malzemeyi de benim kadar kullanmıyorsun:rolleyes::p

cogito74

Aktif Üye
Adı
ibrahim d*km*n
yaw nihat. gecen gün gittin yılda bir bile kullanmayacagın jigg kamışı aldın. jigg konusunda fikrin bile yok. tamam ögrenirsin ama kaç kere tekneyle balık avı yapacan. neyse bizimki ihityaçtan çok erişkin oyuncagına dönüyor.
şeref abi ve diger arkadaslara yorumları için teşekkur ederim. şimdi bakınca nöbet ertesi geyik bir konu açmış gibi oldum. mod.lardan özür konu silinebilir..