Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

lowrance gps elite 4 chirp hakkında bilgi

mesafe

Yeni Üye
Adı
ferdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba , karadenizde tekne ile avlanan birisiyim , bu ürünü çinekop , lüfer , levrek avı için almak istiyorum , acaba söylemiş olduğum balıklar hakkında bana yardımcı olabilirmi ? ayrıyetten örnek bulduğum kayaları işaretleme , sonradan yeniden bulma gibi özelliğide gerekli.

Metinbasol

Yeni Üye
Adı
Metin BAŞOL
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba benim aldığım bilgilere göre bu cihaz bendede var Almanyadan getirtdim Türkçe menü bu cihazlar genelde derinlik ölçmek ve suyun sıcaklığı gibi işe yarar dediler 70 80 mt de deneme bile dediler 30 40mt maxsumum randıman alırsın dediler aldığım bilgi çok sağlam hatta size yazıyım face den takip edin anlarsınız zaten (mesut kocabıyık) izmirde tutuyor balıkları yani 1 ay önce aldım bu bilgileri cihaz için diyorum bende şaşkınım böyle olduğunu bilseydik almazdım saygılar

Metinbasol

Yeni Üye
Adı
Metin BAŞOL
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba benim aldığım bilgilere göre bu cihaz bendede var Almanyadan getirtdim Türkçe menü bu cihazlar genelde derinlik ölçmek ve suyun sıcaklığı gibi işe yarar dediler 70 80 mt de deneme bile dediler 30 40mt maxsumum randıman alırsın dediler aldığım bilgi çok sağlam hatta size yazıyım face den takip edin anlarsınız zaten ( fikret mesut kocabıyık) izmirde tutuyor balıkları yani 1 ay önce aldım bu bilgileri cihaz için diyorum bende şaşkınım böyle olduğunu bilseydik almazdım saygılar

Kelly4B

Yeni Üye
Adı
Kelly
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hello, according to the information I received, I also have this device. I brought it from Germany. Turkish menu said that these devices are generally useful for measuring depth and water temperature, they said, even try at 70 80 m. They said that you will get a maximum efficiency of 30 40 mt. (Mesut Kocabıyık) already catches fish in izmir, so I bought this information 1 month ago, I say for the device, I'm confused.
I have one of these gadgets too. I also imported it from Germany, where I learned that such instruments are typically accurate at measuring water depth and temperature. Not yet.