Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf Balık Avı Tekniği Ve Kırmızı Misina

Erenn.

Üye
Adı
Eren ergin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Attığım silikona ve jige sürekli vuruş almama rağmen bir türlü iğne takılmıyor veya ben tasmalayamıyorum ne yapmam gerekir,acaba kullandığım ip misinanın rengi kırmızı gündüz çok belli olduğundan mı kaynaklanıyor acaba balığı takamama durumu.Tecrübelerini abilerimin yardımcılarına ihtiyacım var

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Muhtemelen kaya balığıdır yada kıraça

Vuruş aldığına göre misina da sorun yok

Hırsız iğne kullan ve mümkünse kullandığın silikon ve jighead resmini paylaş ona göre yorum yapalım

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Attığım silikona ve jige sürekli vuruş almama rağmen bir türlü iğne takılmıyor veya ben tasmalayamıyorum ne yapmam gerekir,acaba kullandığım ip misinanın rengi kırmızı gündüz çok belli olduğundan mı kaynaklanıyor acaba balığı takamama durumu.Tecrübelerini abilerimin yardımcılarına ihtiyacım var
Hırsız iğne kullan

fafafe123

Aktif Üye
Adı
Şahin Emre ASLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Eğer ki o büyük numaralı iğnesi olan jigheadi kullanıyorsan ondandır.Jigheadin iğnesi çok büyük olmamalı istavrit için.Ayrıca hırsız taktığın zaman da vuruş alabilir.Tasmalamakta zorlanırsan küçük balıklar olabilir.

Erenn.

Üye
Adı
Eren ergin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Muhtemelen kaya balığıdır yada kıraça

Vuruş aldığına göre misina da sorun yok

Hırsız iğne kullan ve mümkünse kullandığın silikon ve jighead resmini paylaş ona göre yorum yapalım

Ekli dosyalar

Erenn.

Üye
Adı
Eren ergin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eğer ki o büyük numaralı iğnesi olan jigheadi kullanıyorsan ondandır.Jigheadin iğnesi çok büyük olmamalı istavrit için.Ayrıca hırsız taktığın zaman da vuruş alabilir.Tasmalamakta zorlanırsan küçük balıklar olabilir.

Ekli dosyalar

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
kullanıyorum fakat mera çok taşlık sürekli takılıyor
bu mesajı yeni gördüm , muhtemelen balıklar çok küçüktür. taşlık merada eşkina gelebilir denemeye devam edin yada mera değiştirin.