Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video LRF İLE ÇOK GÜZEL BALIKLAR YAKALADIM | ARTVİN/ÇORUH NEHRİ

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yeni bir serüven ile karşınızdayım. Yasin abi ile buluşup alabalık yakalamak için Borçka Barajına gitmeye karar verdik. Daha sonrasında yola koyulup Borçka Barajında üç farklı merada alabalık yakalamaya çalıştık ama yaklaşık 2 saatlik bir sürede sonuç alamayınca ve suyun durumu da alabalık avı için uygun olmadığı için, Yasin abiye alabalık avını bırakıp Çoruh Nehrinde Kasna (Tatlı Su Kefali) yakalamaya gidelim dedim. Sonrasında yola koyulup Çoruh nehrinde yerimizi aldık ve at çeklerimize başladık. Başlarda bir çok yem denedim ama sonuç alamadım. Sonuç alamayınca beni genelde hayal kırıklığına uğratmayan, sonuç alamadığım yerlerde sonuç almamı sağlayan Daiwa Baby Crank yemini takmaya karar verdim. Kısa bir atıştan sonra iyi bir Kasna takımıma bindi ve nefes kesen mücadele bu şekilde başlamış oldu. İyi Seyirler.
Ekipman Bilgileri
  • Kamış : Savage Gear Parabellum CC 215cm 0-7gr
  • Makine: Daiwa Fuego LT 2000 – XH
  • Yem : Daiwa T. Baby Crank
  • Klips : Remixon YM-2005 (No: 1)
  • Misina : Stroft Gtp Typ E 150M 0.08mm
  • Shock Leader: Daiwa Prorex FC Leader Fluorocarbon 0.26mm
  • Yem Kutusu: Remixon Flybox
  • Kamera : Gopro Hero 7 Black

kursadustundag

Yeni Üye
Adı
Kürşad Üstündağ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler . Alabalık için de aynı takımı mı kullanıyorsun ?

kursadustundag

Yeni Üye
Adı
Kürşad Üstündağ
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Teşekkür ederim. Çoğunlukla bu takımı kullanıyorum.
Ben şu an deniz kenarı bir bölgedeyim ancak memleketimde deniz kıyısı bayagı uzak. Ama baraj bakımından zengin bir yer Kahramanmaraş'lıyım elbet bir gün kavuşacağım vatan topraklarına :)
Bizim barajlarda fazlaca alabalık çiftliği var . Çiftlik bölgelerinde Daiwa baby crank atsam iş yapar mı balık alabilir miyim sence ?

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yeni bir serüven ile karşınızdayım. Yasin abi ile buluşup alabalık yakalamak için Borçka Barajına gitmeye karar verdik. Daha sonrasında yola koyulup Borçka Barajında üç farklı merada alabalık yakalamaya çalıştık ama yaklaşık 2 saatlik bir sürede sonuç alamayınca ve suyun durumu da alabalık avı için uygun olmadığı için, Yasin abiye alabalık avını bırakıp Çoruh Nehrinde Kasna (Tatlı Su Kefali) yakalamaya gidelim dedim. Sonrasında yola koyulup Çoruh nehrinde yerimizi aldık ve at çeklerimize başladık. Başlarda bir çok yem denedim ama sonuç alamadım. Sonuç alamayınca beni genelde hayal kırıklığına uğratmayan, sonuç alamadığım yerlerde sonuç almamı sağlayan Daiwa Baby Crank yemini takmaya karar verdim. Kısa bir atıştan sonra iyi bir Kasna takımıma bindi ve nefes kesen mücadele bu şekilde başlamış oldu. İyi Seyirler.
Ekipman Bilgileri
  • Kamış : Savage Gear Parabellum CC 215cm 0-7gr
  • Makine: Daiwa Fuego LT 2000 – XH
  • Yem : Daiwa T. Baby Crank
  • Klips : Remixon YM-2005 (No: 1)
  • Misina : Stroft Gtp Typ E 150M 0.08mm
  • Shock Leader: Daiwa Prorex FC Leader Fluorocarbon 0.26mm
  • Yem Kutusu: Remixon Flybox
  • Kamera : Gopro Hero 7 Black
Maşallah. 10 numara 5 *
Elinize emeğinize sağlık.
Paylaşımlarınız için TEŞEKKÜRLER.. :harika:

KıyıBucak

Aktif Üye
Adı
Sinan Kadıoğlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben şu an deniz kenarı bir bölgedeyim ancak memleketimde deniz kıyısı bayagı uzak. Ama baraj bakımından zengin bir yer Kahramanmaraş'lıyım elbet bir gün kavuşacağım vatan topraklarına :)
Bizim barajlarda fazlaca alabalık çiftliği var . Çiftlik bölgelerinde Daiwa baby crank atsam iş yapar mı balık alabilir miyim sence ?
İnşallah en kısa sürede kavuşmak nasip olur. Alabalıkta bu yemi pek denemedim o yüzden alabalık alır dersem yanlış yönlendirmiş olurum. Ama alabalıkta da fırsatım olunca deneyip sonucu aktarmaya çalışacağım. Alabalıkta meppsler ve vibrasyon yemler ile genelde deneyip balık alıyorum.