Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF ile istavrit avı ve deneyimlerim.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında enginson tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. enginson

enginson Daimi Üye

benim de merak ettiğim konu o. bende yeni ip misina aldım fins marka. özellikle sarı önerdiler gece misinayı görmem açısından. fakat sormayı unuttum bende fc bağlayayım mı diye ama ben bağlamayı düşünüyorum açıkçası. bi 5 metre kadar FC atayım diyorum.

Barış Kaynar bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Barış Kaynar

Barış Kaynar Aktif Üye

Benim misinamin rengi koyu yesil. Gece ben de goremiyorum. FC yi sadece gorunmezlik acisindan kullaniyorum. FC yi 80 cm boyunda kesiyorum. Bir ucuna firdondu diger ucuna lrf icin cok minik ve ince fakat 10 kg cekeri olan firdondulu rapala klipsi bagliyorum. Diger bir takim olarak ta yine 80 cm FC, bir ucu yine firdondu, diger ucuna igne bagliyorum. Ignenin 15 cm gerisine de 2 veya 3 grlik kistirma kursun bagliyorum. Bu iki takimdan 10 ar li setler halindw yanimda tasiyorum. Igneli takima berkley kurtlari takiyorum. duo tetra worksleri veya jigheadleri takacagim zaman minik rapala klipsi olan takimi bagliyorum.

enginson bunu beğendi.
  4. enginson

enginson Daimi Üye

benim de merak ettiğim konu o. bende yeni ip misina aldım fins marka. özellikle sarı önerdiler gece misinayı görmem açısından. fakat sormayı unuttum bende fc bağlayayım mı diye ama ben bağlamayı düşünüyorum açıkçası. bi 5 metre kadar FC atayım diyorum.
    Az önce konuyla ilgili bilgi aldım FC bağlamak faydalı olur kesinlikle bağlayın diyorlar. 0,18 güzel bir FC misina alayım bari :) düşünceniz güzelmiş bende aynı şekilde takımlar hazırlayacağım

Barış Kaynar bunu beğendi.
  5. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Eyanik, trkc, Hasan genc ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. enginson

enginson Daimi Üye

Güzel fikir bence istavritte iş yapar. tabi atarken karışmazsa

7. BS Okuru

BS Okuru Misafir

1-8 gr atarlı bır lrf kamıs ıcın 2 gr jig head ıle toplamda 4 gr sanırım ıdeal bır secım olur atısta sıkıntı yarata bılır haklısınız denemek lazım ...

enginson bunu beğendi.
  8. centetic

centetic Aktif Üye

Son düzenleme: 9 Ocak 2016
  9. trkc

trkc Aktif Üye

image.png image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Eyanik ve Barış Kaynar bunu beğendi.
  10. exemcli

exemcli Aktif Üye

Kesinlikle FC yada shock leader kullanmak avcılığı etkilicektir. Burada kullanılacak misina ip ile düğüm konusunsa ne kadar uyumlu olacağı ve sertligi önemli . fazla baglamaniza gerek yok 5 mt gibi bir uzunluk çok fazla erim ciddi anlamda azalır ilk her halkaya dendiğinde sizin atış kuvvetinizden goturecektir. Ben 30-50 cm arası kullanıyorum ilk halka dışında kalacak şekilde.

11. enginson

enginson Daimi Üye

bende dün o şekilde yaptım 1 metre kadar bağladım.

Sayfayı Paylaş