Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

LRF ile istavrit avı ve deneyimlerim.

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında enginson tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. enginson

enginson Daimi Üye

bu sistemi ben daha çok akıntılı yerlerde yapıyorum. silikonu jigheade nasıl takıyorsanız bunda da aynı şekilde takıyorsunuz yani iğneye bağlamıyorsunuz. bu sistemi birde takılma riski olan yerlerde de tercih ediyorum.
    şu şekilde 3 - 5 gr kurşunlar mevcud. onu kullanabilirsiniz. iğne olarak balığın boyutuna göre 6 ile 10 no arası olabilir. ben tercih olarak 8 no kullanıyorum. uzun pala iğne tercih edin derim ve düz iğne olmalı çapraz iğne olmaz.
    upload_2017-4-11_11-41-9.png
    silikonu iğneye aynen videodaki gibi takıyoruz

Maritime_LRF, murat11, coner ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mallaca

mallaca Aktif Üye

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kanaatimce jighead yerine silikonun daha kandırıcı bir şekilde hareketi için uyguladığınız sistem daha mantıklı.

enginson bunu beğendi.
  4. Lüferci Dayı

Lüferci Dayı Aktif Üye

Sinop için daha doğrusu Karadeniz için henüz erken bir ay sonra denemelere başla sinop derin su istavrit için mükemmel gece avlanırsan herhalde daha verimli olur diye düşünüyorum

5. BAŞAR

BAŞAR Üye

Boşuna lrf ustası demiyoruz. Bence @enginson hocam bu forum için gerek yazıları gerekse anlatımı ve tecrübeleri ile bulunmaz hint kumaşı niteliğinde birisi. Eline ve yüreğine sağlık hocam.

anilcanmutlu, enginson ve Lovless bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş