Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf Ile Zargana Ve Sargoz Avı

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Merhabalar,
Bugün LRF ile gerçekleştirdiğim av. İzmarit almıştım biraz küçük limit aldıydı saldım. Sargoz ve Zarganayı alıkoydum. Balıklar av limitlerindedir. Herkese rastgelsin.

Sargozu 2 gram Jigheade midye takarak avladım.
Zarganayı ise Berkley Gulp 5 cm Bloody ile avladım.

thumbnail_DSC_0449.jpg

NOT : Midye nereden çıktı diye soracak olursanız, bulunduğum merada daha önce bu yöntemle birçok av yapıldığını paylaştı arkadaşlar, bende biraz midye toplayıp bu yöntemi de denemeye karar verdim ve sonuç aldım.

Son düzenleme:

MOVISTAR

Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Elinize sağlık bir sonraki avınız Trofe olsun :)

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan

Mektupla

Daimi Üye
Merhabalar,
Bugün LRF ile gerçekleştirdiğim av. İzmarit almıştım biraz küçük limit aldıydı saldım. Sargoz ve Zarganayı alıkoydum. Balıklar av limitlerindedir. Herkese rastgelsin.

Sargozu 2 gram Jigheade midye takarak avladım.
Zarganayı ise Berkley Gulp 5 cm Bloody ile avladım.

Ekli dosyayı görüntüle 90916

NOT : Midye nereden çıktı diye soracak olursanız, bulunduğum merada daha önce bu yöntemle birçok av yapıldığını paylaştı arkadaşlar, bende biraz midye toplayıp bu yöntemi de denemeye karar verdim ve sonuç aldım.
Allah ziyade etsin...

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
Midyeyi kabuğuyla mı taktınız? Mırmır ve çupra avlarını gördüm o şekilde. LRF değildi yalnız. :)

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Midyeyi kabuğuyla mı taktınız? Mırmır ve çupra avlarını gördüm o şekilde. LRF değildi yalnız. :)
Yok hayır kabuğunu kırıp taktım bayağı da eğlenceli ve verimli oldu açıkçası. Bir sürü vuruş aldım. Buda tam LRF sayılmaz sonucta yemli ama arada denemek lazım meraya göre:)

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan

namre

Aktif Üye
Adı
Erman
Avatarımdaki mırmırı geçen yıl almıştım berkley camo ile. Yanımda baba ve 12 yaşlarında oğluyla şeytan oltası yapıp midyeyi taktarak 2 tane kaçırarak 4 mırmırı aldılar. Hepsi de iri mırmırdı. Kabuğunu da çatlatma ihtiyacı duymadılar.