Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık LRF KAMIŞ ve SET

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
pointer.jpg

MAXİMUS Pointer 23UL
Boy : 230 cm
Atar: 0.8-7 gr
Ağırlık 90 gr
Kamış sıfırdır üzerine makina takılmamıştır. Eşini 2 sezondur severek kullanıyorum 2 adet olduğu için sıfır olan satılıktır.
Kamışın gerçek atar değeri 1.8 - 9 gr aralığıdır. Çok sert karekterli ajing (istavrit) kamışı arayanlar ve 0.5-1.5 gr çalışanlar için aksiyonu ve erimi yetersiz kalabilir.
Daha çok Mebaru karekterli ve iri balık için dizayn edilmiştir. Mırmır-Eşkina-Levrek gibi tuzlu su ve Turna -Perch-Kasna gibi tatlı su balıkları için dry drag değeri nispeten yüksek kamıştır. Kamışla en büyük 1780 gramlık eşkina aldım. Ben minimum 3 gr jig ve 1.8-3 gram jig head-silikon kombinasyonları kullandığım için kamıştan gayet memnunum. 9 grama kadar sahteyle ispendek, dişli ve zargana avlarında da sorunsuz kullanıyorum.
Tek kamış için fiyat 450 kamış ve shimano nasci 1000 makina için fiyat 1000 tl dir. Makinanın kutusu ve kutu içeriği tamdır her ikiside muhayyerdir. Makina üzerindeki ip 0.8mm hediyesidir.

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
tam istanbul için ideal kamış .

egede akdenizde zaten ne avlamak isteyeceğiniz size kalmış ama burda karagöz mırmır eşkina için çok iyi değerlere sahip bir mebaru kamışı üstelik bu fiyata.

akif abi de değerlerini notkasına virgülüne test edip yazmış zaten.

yeni sahibine hayırlı olsun.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Set olarak 900 TL.