Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF karides silikonları aksiyon teknikleri

alperserttas

Aktif Üye
Adı
Alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
LRF oltalarımızın balık alamamasının en büyük sebebi aksiyon eksikliği malesef. Bu konu ile ilgili önce ürünü kendim kullanıp balık aldım arkasından da aksiyon tekniği videosu ve yazı ile birlikte sizlere hazırladım. Umarım sizler de beğenirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kerem03

Aktif Üye
Adı
KEREM ÇETİNKAYA
Kan Grubu
A Rh Negatif
evet bu ürünün pembe rengini denemiştim, aynı zamanda kokulu isome ve berkley de kullandım sırasıyla ve kokulu silikonlar kadar vuruş aldı. ama balık alma konusunda hala kötüyüm.sağlamlığı güzel, ama dişliler bacakları sırasıyla alıyor yine atıyorum bacaksız bile vuruş alıyor.

ferhat920

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dip yapısı iyi bilinen bir yerde Drop shot tekniği ile eşkina denemesi yapmak lazım ama bu kahverengi renkli karidesleri nereden bulabiliriz? Savage nin karidesi ile de olabilir..

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Taşa kafa atak aksiyonu sevdim :) Balık kesin bu böcek kafayı yemiş deyip bodozlama dalıyordur :p

alperserttas

Aktif Üye
Adı
Alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
evet bu ürünün pembe rengini denemiştim, aynı zamanda kokulu isome ve berkley de kullandım sırasıyla ve kokulu silikonlar kadar vuruş aldı. ama balık alma konusunda hala kötüyüm.sağlamlığı güzel, ama dişliler bacakları sırasıyla alıyor yine atıyorum bacaksız bile vuruş alıyor.
ben de bacaklarını 30 cm lik mezgitin midesine kaptırdım. Ama mezgiti çıkarmayı başardım. Bu silikonun glow olması sebebiyle gece de kullanılabilirliğini ayrıca seviyorum. Eğer temin edebilsem bir kaç paket daha alırdım

alperserttas

Aktif Üye
Adı
Alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eline sağlık Alper blog süper olmuş :)
Teşekkür ederim bahadır abi. Eksik gördüğün noktalar illa ki vardır. Eğer özelden şunları da ekle dediklerin varsa mesaj atarsan yada yazı paylaşmak istersen başımla beraber yerin ayrı biliyosun.

karga

Daimi Üye
Adı
Bahadır bozer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eyvallah sevinirim aslında benim deneyip kullandığım makina ve kamislar hakkında bende bisikler yollayabilirim daha kapsamlı olmuş olur blog

alperserttas

Aktif Üye
Adı
Alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eyvallah sevinirim aslında benim deneyip kullandığım makina ve kamislar hakkında bende bisikler yollayabilirim daha kapsamlı olmuş olur blog
çok memnun olurum. Tecrübeli bir LRF'cisin. Bence yazıların da yol gösterici olur.

B

BS Okuru

Misafir
kardeşim bloğun hayırlı olsun, sana tavsiyem r10 forumunu takip ederek bloğunu teknik manada daha ilerilere taşıya bilirsin.