Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

arifengin

Daimi Üye
Adı
Arif ENGİN
ispendekler liman içi zargana nerdeyse bütün sahil şeridi sarpa ıvır zıvır gene liman çevresi..De balık yok yazdıklarım kadar 3-5 bunları patır kütür alıyorum değil yani dün hava rüzgar herşey müsait 3saat 20 dakikda durmadan spin yaptım ağ ve odundan başka birşey tutamadım..zaten baharda başladım lrf spin ama etraftaki yemlilere bakıyorum dayılara soruyorum bu sene çöp belki kasımda diyorlar.

Nedir bu sene diğer yıllara göre sanki Çupra yapıyor 2-3 alanları görüyorum duyuyorum ama genel olarak balık falan yok hiç bir yerde..Bu tarafları biliyorsun zaten şerefsizler troll gırgır hertürlü olay serbest daha denetim görmedim.
Ticari buyuk balikcilara dokunmuyorlar sanirim. nedenini bende merak ediyorum . Multecilerle ilgilenmekten belkide vakt kalmiyordur. 15 gun sonra gelicem bi sorun cikmazsa hem kalamar hem lrf denicem bakalim hayirlisi neler cikacak.

BulutveGunes

Aktif Üye
Secim var diye bence dokunulmuyor, yenikapi tarafini 2 gun once agla cevirmisler, haftasonu balik vardi simdi yok

gürbüz

Aktif Üye
Adı
İbrahim GÜRBÜZ
uploadfromtaptalk1444501258502.jpg

Kamış : Daiwa Crosfire UL 220cm2-8gr
Makina : Okuma Ceymar 25
Misina : Powerline Extreme 0,16mn02
Jighead : Cultiva 2gr 8no iğne
Silikon : Berkley Gulp Naturel ve Sandworm kırmızı M (5cm)
Av yeri : Karamürsel-KOCAELİ
Av Saati : 24:00 - 04:00
Daha iyileri sizlere rastgelsin...

gürbüz

Aktif Üye
Adı
İbrahim GÜRBÜZ
Zamanı geldi artık...
Geçen yıl Aralık ayının sonunda tanışmıştım LRF disiplini ile...
O akşamdan sonra başka bir av şekli ile ilgilenmedim desem yeri var...
Malzeme seçimi ve kullanımında sorusu olanlara yardımcı olabilirim...

gürbüz

Aktif Üye
Adı
İbrahim GÜRBÜZ
Gece lrf yapilabiliyor mu? Balik silikonu gorebiliyor mu? Sadece aksamustu sonuc aldim simdiye kadar
Glow özellikte olan silikonlar güneş doğana kadar kullanılabilir...
Kokulu tabir ettiğimiz Berkley Gulp Sandworm lar ve Isome Marukyu silikonların UV kurt imitasyonlarıda gece boyunca kullanılabilir...
Ay durumu,akıntı ve meraya giren balık çeşidine göre renk ve aksiyonlar değişim gösterir...