Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF (Light Rock Fishing) disiplini ile yapılan av raporları

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Görmemişin lüferi olmuş. Jiglere ve sahtelere inanmayan biri olarak ilk atışımda geldi. Zargana falan denk gelirse diye ve hep silikonla avlandığımdan jig deneyim aksiyon deneyim demiştim. Yer büyükçekmece. Crazee ajimeba, alaris20, daiwa 4x ip, 5 gram savage gear turkish zebra mix. Bu forumda sayesinde lrfye başladım ve bu sene çok keyifli avlar yaptım. Bu da çilekli kreması oldu. Bir de fujin ziggye atlayan çılgın hani balığı vardı.

Ekli dosyalar

Adı
Mehmet
Görmemişin lüferi olmuş. Jiglere ve sahtelere inanmayan biri olarak ilk atışımda geldi. Zargana falan denk gelirse diye ve hep silikonla avlandığımdan jig deneyim aksiyon deneyim demiştim. Yer büyükçekmece. Crazee ajimeba, alaris20, daiwa 4x ip, 5 gram savage gear turkish zebra mix. Bu forumda sayesinde lrfye başladım ve bu sene çok keyifli avlar yaptım. Bu da çilekli kreması oldu. Bir de fujin ziggye atlayan çılgın hani balığı vardı.
tebrikler balıkçı abi

nerdehani?

Üye
Adı
Kaan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Tebrik ederim Görkem, avların daim olsun. senin lüfer yakalamak için spine geçmene gerek yokmuş :)

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ederim Görkem, avların daim olsun. senin lüfer yakalamak için spine geçmene gerek yokmuş :)
Teşekkür ederim kaan inanki ben de beklemiyordum. Büyükçekmece gibi çok sığ bir yerde hem de jigle ilk atışta Allah bazen yürü ya kulum diyor ya işte öyle bir andı😀 çocuk gibi sevindim.

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yer büyükçekmece Dünkü lüferin gazıyla yine aynı yere gittim ne deniz karışıktı ne oynak vardı lüfer bize bir günlük uğrayip gitmiş jigle 2 tane zargana, 1 istavrit aldım. Silikona döndüm izmarit, ispari, hani, istavrit ve iskorpit aldım ve boyları ufaktı saat 21.30 gibi rüzgar artınca avı bıraktım.

Ekli dosyalar

Godric1461

Üye
Adı
Akın
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Trabzon da lrf ile umduğumu bulamamıştım.Bu sebeple biraz ara vermiştim balığa.Uzun bir aradan sonra akşam 8 gibi tekrar gittim ve bu balıklar nasip oldu 😊 ( 2 kişiydik )
E0D54D96-93A7-41CE-A7E4-189756153EE9.jpeg

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif

huseyind

Daimi Üye
Adı
Hüseyin
Merhaba,
Tavalık istavrit çıksın niyetiyle lrf yapalım dedik. Gece 23:00 gibi başladık denizi dövmeye. Spin takım ile 20 gr kurşun arkası silikon ile denemeler yaparken kalama alarak ayna verene kadar eşkina mı iskorpit mi diye tereddütte bırakan yakışıklı denk geldi. Birkaç tane daha takoz istavrit alarak avı bitirdik.

Spin takım, 20 gr kurşun, kurşun peşine 1,5 metre 0.16 misina , 9 numara kanca ve isome kırmızı ile alındı balıklar. Diğer silikonlar ve başka renkler de çalıştı.

Daha iyisi hepimize rastgelsin.

WhatsApp Image 2021-09-24 at 18.19.04.jpeg
WhatsApp Image 2021-09-24 at 18.19.34.jpeg