Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf (light rock fishing) yöntemiyle balık avı teknikleri ve ekipmanları

yk71

Aktif Üye
Adı
Yüksel
Okuma Deadringer 228, 1- 8 gr kamış satın aldım, Bu kamış kullanıcılarından yorum alabilir miyim?Lrf için artı ve eksi yönleri nelerdir?

Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Okuma Deadringer 228, 1- 8 gr kamış satın aldım, Bu kamış kullanıcılarından yorum alabilir miyim?Lrf için artı ve eksi yönleri nelerdir?
keşke okuma fuel spin alsaydın 0-8 atarlı 135 liraya aldım 400 liraya aldığım nomura kamıştan daha iyi

ED1

Yeni Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar abilerim/kardeşlerim Bursa/gemlik ilçesinde avlanıyorum genel olarak lrf ye geçiş yapmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz başlangıç olarak fiyat performans ürünleri nelerdir 400-500 tl bütçe ile yardım ederseniz sevinirim.

Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamlar abilerim/kardeşlerim Bursa/gemlik ilçesinde avlanıyorum genel olarak lrf ye geçiş yapmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz başlangıç olarak fiyat performans ürünleri nelerdir 400-500 tl bütçe ile yardım ederseniz sevinirim.
bulabilirsen okuma fuel spin kamış okuma ceymar cxt 10 makine kamış 135-150 lira arasında satılıyor makine 250 -320 lira arasında satılıyor ben bu şekilde bir takım yaptım çok memnunum

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
bulabilirsen okuma fuel spin kamış okuma ceymar cxt 10 makine kamış 135-150 lira arasında satılıyor makine 250 -320 lira arasında satılıyor ben bu şekilde bir takım yaptım çok memnunum
Merhaba bu dediğin fiyatlar çok yükseldi , senin dediğin fiyatlardan en az 100 tl daha yüksek şu an fiyatlar.

ED1

Yeni Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kudos rock fish 1-14 alaris 20 kombini yaptım yummy pembe ve turuncu aldım şuan jighead ve babyworm beyaz almayı düşünüyorum. güncelleyeyim bilgiyi :)

mali198534

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali
Arkadaşlar İstanbul'da (özellikle Anadolu yakası Maltepe Kartal civarı) lrf istavrit hiç vermiyor 3-4 kere gitttim bir tane 1-2 kiraça aldım. Balık mı yok yoksa bende mi bir sıkıntı var acaba? :))

ktg666

Aktif Üye
Adı
Kerem T. Gezginci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar İstanbul'da (özellikle Anadolu yakası Maltepe Kartal civarı) lrf istavrit hiç vermiyor 3-4 kere gitttim bir tane 1-2 kiraça aldım. Balık mı yok yoksa bende mi bir sıkıntı var acaba? :))
bu sene maltepe civarı lrf de bir tuhaf, ben de her gişimde tavalık istavrit alırdım dolgudan ama bu sene hep boş , dipte de bir şey yok ...

mali198534

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali
bu sene maltepe civarı lrf de bir tuhaf, ben de her gişimde tavalık istavrit alırdım dolgudan ama bu sene hep boş , dipte de bir şey yok ...
Hocam bu ido iskelesinin sol tarafindan Cevahir otele gelmeden oralarda atıyorum bu ara ama tık yok. Ilginc gidesim gelmiyor biraz daha mı havalar soğusa öyle mı gitsem acep?