Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

lrf/light spin aksesuarları hk.

Katılım
30 Tem 2017
Mesajlar
419
Tepkime puanı
403
Puanları
63
Yaş
29
Konum
Edirne
Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
merhabalar.
biliyorsunuz artık aranızda dolanan ve bu işe gönlünü kaptırmış sağlık çalışanı bir hobidaşınızım. öyle sahte ticareti, reklam, reklamcılık yahut alım satım gibi işlerle uzaktan yakından alakam yok. birazcık işin içinde dolaşıp gezinip az buçuk öğrendikten sonra vengeance 3-15 light spin kamışı ile verim alıp onun üzerinden devam etme kararı almış bulunuyorum. yoluma spin ile başlayıp paramın çoğunu oraya harcayınca light spin için daha fazla para harcamanın mantıksız olduğunu düşünüp öncelikle bu yolda durmadan yürüyüp yürümeyeceğime karar vermem gerektiğine karar vermem gerektiğine inandım. malum, aksesuarlar, sahteler ve silikonlar da çok pahalı. bu sebeple doğru şeyleri satın almak çok önemli. sağ olsun bu konuda sercan hocam bana fazlasıyla yardımcı oluyor ancak sürekli onu rahatsız etmemek adına ve başka fikirler de almak adına bu konuyu açmış bulundum.

isteğim şu; bu başlığa yazmak belki sahteyi meşhur edecek ve fiyatını yükseltecek olacağından yazmak istemiyor olabilirsiniz ancak “kutunda şu sahteler olsun” diyeceğiniz sahteleri özel mesaj yoluyla söylerseniz sırrınızı mezara kadar saklayacağımdan, reklamını yapmayacağımdan, bir defada toplu şekilde alıp kimseyi konuya uyandırmayacağımdan, karaborsaya düşmesine sebep olacak herhangi bir hata yapmayacağımdan emin olabilirsiniz.

“şunlar benim işime yaramıyor, bir köşede öylece duruyor. al bari sen kullan bir işe yarasın” dediğiniz şeyler/aksesuarlar/sahteler de varsa cüzi bir miktar karşılığı yahut ücretsiz(ücretsiz olursa bu işte ustalaştıktan sonra bir başka çaylağa hediye edeceğime dair söz verebilirim) alabilirim.

yahut “eğer bu işle uğraşıyorsan bunları da yapmalısın” dediğiniz önerileriniz de varsa başlığa önerilerinizi yazarsanız dikkate alıp özenle yapmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.