Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf/Light Spin kamış

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
Merhabalar siteye yeni katıldım ve bazı seçenekler arasında kaybolmuş durumdayım
Eskiden kullandığım kamış kırıldı ne kadar evde kendim tamir etsemde eskisi gibi olmayacaktır sonuçta ve bu yüzden yeni bir lrf/light spin kamışı arıyorum genelde deniz kıyısından ve maket balıklarla avlanacagım atıcagım sahtelerin çoğunluğu 3-9.5 gr arasında
Şimdiye kadar kullandıgım kamışlar yapı olarak hep sert kamışlardı o yüzden bu kamışın da öyle olmasını tercih ederim aklımda olan duyduğum bazı kamışlar vardı ama sert mi yoksa yumuiak mı oldukları hakkında bir fikir sahibi değilim açıkcası kullanan arkadaşlar yardımcı olur ve alternatif kamışlar onerirse sevinirim
Makine olarak epixor20 ya da legalis2000 ile kombinleyeceğim hangi kombin hangi makineyle daha uyumlu olur belirtirse sevinirim
Aklımdaki kamışlar :
Daiwa Ninja 2-12gr
Daiwa Crossfire 1-10gr
Fladen Vantage 1-10gr
Legalis 1-10/1-12gr ve mpp2 3-14gr gibi kamışlar bütçemin bir tık üstünde kalıyorlar
Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

p.saez

Aktif Üye
Adı
Ömer Yavuz Sert
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Belirttiğiniz seçeneklerin dışında olacak belki ama beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır diye düşünerek fujin boreas diyorum. Mutlaka değerlendirmeye alın derim. İyi forumlar.

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Belirttiğiniz seçeneklerin dışında olacak belki ama beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır diye düşünerek fujin boreas diyorum. Mutlaka değerlendirmeye alın derim. İyi forumlar.
Araştırma yaparken cok kez karşıma çıktı ancak fiyat olarak yükseklerde kalıyor ama yinede çok teşekkürler zamanla daha üst seviye kamış arıyacagım zaman kesinlikle inceleyecegim

Kaan.

Yeni Üye
Adı
Kaan A.
Bu da biraz pahalı kalıyo 300-400lira civarı bir şeyler arıyorum aslında ama yinede çok teşekkürler

Son düzenleme: