Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

lrf makine önerisi

ardaseker

Yeni Üye
Adı
Arda Ş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Herkese selamlar, legalis 1-12 244 kamışa makine alacağım. lt crossfire 1000 veya 2000'lik modelini düşünüyorum.Ama biraz daha para verip lt ninjaya geçmek gerekir mi bilmiyorum.Ninja ya da crossfire hakkında bilgi sahibi olanlar tecrübelerini aktarabilirse çok sevinirim. Ya da bunların dışında bu makinelerin fiyat mertebesinde shimano ya da okuma'nın hangi makinesini önerebilirsiniz?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese selamlar, legalis 1-12 244 kamışa makine alacağım. lt crossfire 1000 veya 2000'lik modelini düşünüyorum.Ama biraz daha para verip lt ninjaya geçmek gerekir mi bilmiyorum.Ninja ya da crossfire hakkında bilgi sahibi olanlar tecrübelerini aktarabilirse çok sevinirim. Ya da bunların dışında bu makinelerin fiyat mertebesinde shimano ya da okuma'nın hangi makinesini önerebilirsiniz?
Merhabalar , bütçe sorun değilse iyi bir makine ile başlamanızı öneririm , ucuz makinalarda daha çok problem çıkıyor,

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Anladığım kadarı ile kamışı almışsınız. O kamışı bahsettiğiniz makineler ile dengelemeniz mümkün değil. Bu hobiye yeni başlıyorsanız belki size normal gelecek ama gerçekten dengeli bir seti elinize aldığınızda hata yaptığınızı fark edeceksiniz. Benim tavsiyem imkan varsa önce kamışı değiştirin.

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Anladığım kadarı ile kamışı almışsınız. O kamışı bahsettiğiniz makineler ile dengelemeniz mümkün değil. Bu hobiye yeni başlıyorsanız belki size normal gelecek ama gerçekten dengeli bir seti elinize aldığınızda hata yaptığınızı fark edeceksiniz. Benim tavsiyem imkan varsa önce kamışı değiştirin.
Merhaba ,özelikle yeni başlayanlar için en mantıklısı bir av bayisine gidip komple seti oradan alıp elinde de dengesini denemesi gerekiyor.

ardaseker

Yeni Üye
Adı
Arda Ş
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cevabınız için teşekkür ederim öyle bir imkanım yok. Önerebileceğiniz makine var mıdır acaba?

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cevabınız için teşekkür ederim öyle bir imkanım yok. Önerebileceğiniz makine var mıdır acaba?
Maalesef hocam. O kamışa 265 gr spin makinesi bile yetmedi, o yüzden ben bu soruyu pass geçiyorum.
1 ay kadar önce fb'da bir arkadaşla benzer bir sohbetimiz oldu. Sonunda arkadaş kamışı değiştirdi. Sonrasında attığı mesajı aşağıda görebilirsiniz. Satıp zarar etmek istemiyorsanız en azından takas etmeyi düşünün derim. Tek tavsiyem bu olabilir. Rastgelsin.
Screenshot_20201121-183202_Facebook.jpg

Sercan_01

Daimi Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Epixor 20
İnspira 20
Nasci 10
Bunlarıda inceleyebilirsiniz

Adı
Ünsal Öztürk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben Ninja LT 2500 XH kullanıyorum oldukca hafif ve kullanıslı sizim butcenıze uygun bir makinadır..