Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lrf Mi Spin Mi?

spin/LRF

• Kullanılan toplam oy
    56

paşa112

Yeni Üye
Adı
tlh
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kararsız kaldım 500 tl bütçem var samsunda yaşıyorum siz ne önerirsiniz?

spinner07

Aktif Üye
Adı
mahmut
Sabırlı değilseniz dört mevsim sabah akşam balık derseniz lrf, yok büyük balık peşinde koşucam, hava şöyle olmuş su böyle olmuş gibi teferruat peşinde koşmaktan zevk alacaksanız spin.
Lrf genelde hedef balık küçük olduğu için diğer etkenlerden o kadar etkilenmiyorsunuz spindeki gibi. Umarım aradığınızı bulursunuz.

paşa112

Yeni Üye
Adı
tlh
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sabırlı değilseniz dört mevsim sabah akşam balık derseniz lrf, yok büyük balık peşinde koşucam, hava şöyle olmuş su böyle olmuş gibi teferruat peşinde koşmaktan zevk alacaksanız spin.
Lrf genelde hedef balık küçük olduğu için diğer etkenlerden o kadar etkilenmiyorsunuz spindeki gibi. Umarım aradığınızı bulursunuz.
öneriniz için teşekkür edrim

atakan24

Aktif Üye
Adı
Acemibalıkçı
İstanbul da iseniz kesinlikle lrf bir spinci olarak itiraf ediyorum :(

Spin on the beach

Daimi Üye
Adı
Cihan BALCI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Spinde hedef, lrf de sürpriz vardır.
Bugün sığ suğda levreğe gideceğim dersiniz ve malzemeleriniz su üstü çalışacak şekilde ayarlarsınız.
Lrf de bir jighead slikon kombinasyonu ile neler geleceğini tahmin bile edemezsiniz.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bende spinden lrfye dondum spinle alamadigim dislileri lrf ile aldim :) Ayni takimla alabilecegin balik çeşitliliği fazla ve cook eğlenceli hayatta yormuyor 2 ay sonra ilk defa spin kamisi elime aldim cok agir geldi :D insan oglu alışıyor iste :D

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül
Ben bir müddettir spin ve lrf takılıyorum. Açıkçası spinde birşey alamayınca LRF imdadıma yetişiyor. Yani spinde sıkılınca lrf ye geçiyorum. En azından kendimi teselli ediyorum.

fafafe123

Aktif Üye
Adı
Şahin Emre ASLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Spinle atacağınız en küçük yem 5-6 cm bandında oluyor.Buda zaten direk trofe boyutlara hitap ediyor.Nadiren de olsa küçük balıklar gelir.Fakat genel olarak hiç keyif almadan eve dönersiniz.Eğer ki hobi olarak yapıyorsanız kesinlikle ama kesinlikle LRF.Spinin bazı havaları vardır.Genelde sonbahar-kış deniz dalgalı olur.O zaman levrek konusunda şanslı olursunuz.Fakat bu yılda kaç gün olur ? Çok sınırlı ,eğer ki benim gibi karadeniz bölgesinde avlanıyorsanız.Spinle alabileceğiniz balıklar çok sınırlıdır.Eğer ki akdeniz gibi okyanusa açılan balık popülasyonun çok olduğu bir denizdeyseniz o zaman belki spin olabilir.Fakat karadeniz bölgesi için kesinlikle ama kesinlikle lrf.Fakat gene sizin bileceğiniz iştir.

ümit34_81

Yeni Üye
Adı
ümit
Kan Grubu
B Rh Pozitif
merhaba,
bende lrf diyorum spin takım kuralı tam 9 ay oldu bir tane bile balık alamadım Taki spin e uygun çapari hazırlayana dek. kendimi şimdi mutlu hissediyorum. :) dün akşamki avım ve bir gün önceki çapari takım hazırlığım.

Ekli dosyalar