Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF mi yoksa Spinning mi?

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Çok samimi ve bilgilendirici bir yazı olmuş tebrik ederim. Seni çok iyi anlıyorum bende spin ile başlamıştım ve daha sonra tam lrf olmasa da light spin modeline geçtim 5-7-9 gram arası sahteler ve solucan,silikon vs. Spinde sürekli avcı balık kovaladığın için söylediğin gibi ya sabahın ayazında ya da akşam gün batmadan meralarda olmak gerekiyor. Bu da çalışan insanlar için zor bir durum. Hafta sonu sabah gitmediysen gündüz gitmenin bir anlamı kalmıyor zaten bulamıyorsun. Bu yüzden bende lrf tarzına geçiş yaptım çünkü hafif ve küçük şeylerle her balığı bulabiliyorsun. Tabi herkesin kendi deneyip kendine göre stili yakalaması lazım ama benim durumumda aynı seninki gibi oldu :)
valla öyle oluyor. ve tabii daha lrf sezonu da tam açılmış değil. açıldığında göreceğim bakalım ne kadar zevkli ne kadar değil. ne kadar verimli ne kadar değil.. sonuç olarak her balık uğruyor lrf’nin de oltasına :)