Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

LRF Olta önerisi verirmisiniz

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Merhaba Arkadaşlar
Tatlı su Balıklarını tutacağım genellikle sazan.
Fiyat 600 lirayı geçmese iyi olur.
Cevaplarınızı bekliyorum.

bu olta seti nasıl arkadaşlar alınabilirmi işime yararmı ?
5-20gr için light spin demek aslında daha doğru ama makine ve kamış başlangıç seti olarak güzel ve uyumlu, alaris yedek makine olarak duruyor, ancak bu aralıkta kamışı lrf olarak pek niteleyemeyiz. 0-8gr 1-11gr olanları lrf olarak değerlendirebiliriz.

Okey

Yeni Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bilmiyorum ama lrf sazan için pek uygun değil gibi geliyor. İstersen bilen arkadaşlara ve çevrene tekrar danış.Ayrıca ille lrf diyorsan Sahibinden de ikinci el fiyatlarına da bak.

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar
Tatlı su Balıklarını tutacağım genellikle sazan.
Fiyat 600 lirayı geçmese iyi olur.
Cevaplarınızı bekliyorum.

bu olta seti nasıl arkadaşlar alınabilirmi işime yararmı ?
Emrecan :) lrf ile sazan mı tutulur , lrf ile anca tatlı su levreği ve kefal tutarsın bizim buralarda :) , sazan için genel kullanımlık makina ve kamış lazım sana, ille de lrf oltası alacaksan gideceğin yerleri yaz ben sana tavsiye veririm.

Son düzenleme:

Emrecan9950

Yeni Üye
Adı
Emrecan Ç.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Emrecan :) lrf ile sazan mı tutulur , lrf ile anca tatlı su levreği ve kefal tutarsın bizim buralarda :) , sazan için genel kullanımlık makina ve kamış lazım sana, ille de lrf oltası alacaksan gideceğin yerleri yaz ben sana tavsiye veririm.
Madem sazan tutulmuyor kefale giderim bende :D kahramandereye artik