Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lüfer,Levrek ve Sinarit rapalaları

turgaysezgin

Yeni Üye
Adı
Turgay Sezgin
Hiç bir fark yok gayet güzel de av yapılıyor özellikle şu günlerde Büyük kemiklide bolca melenur avlamak mümkün.Kal sağlıcakla.

olric

Yeni Üye
Adı
Eren
Bu konuda burdaki cok tecrübeli olmasam da
özellikle rapalalarin mu (mullet yani kefal) rengine sahip olanlari önemli sahteler tecrübe edebildigim ve okudugum kadariyla.

rapala skitter pop mu (yurtdisinda nerdeyse her yerde uygun fiyata var, nedense türkiye'de göremedin cok ben)
rapala husky jerk mu (artik üretilmiyor, ancak ebay'de hic kullanilmamis 14cm'lik 5 adet satistaydi bir ara abd ve malezya'dan, 2 tane aldim. herhalde aranirsa yine bulunabilir)

husky jerk mu ayrica lüfer avlarinda da verimli bir sahte, skitter pop'lar lüferde is yapar mi hicbir bilgim yok.

By_Pc_Kopat_

Yeni Üye
Adı
TEVFİK
Cahit abi Mrb.. hepsi birbirinden güzel ekipmanlar.. Yalnız şu modeli nerede bulabilriim.

DAİWA SHORE LİNE SHİNER SCHOOL SARDİNE..LÜFER,LEVREK,SİNARİT

Giresunda oturuyorum.yardımcı olabilrseniz sevinirim..

Apple

Yeni Üye
Adı
Sarp
Cahit abi merhaba
Cam rapala almak istiyorum acaba nerden temin edebilirim bana yol gösterebilirmisiniz. Saygılar.

suatilik

Üye
Adı
suat ilik
CAHIT ABI LEVREK BALIGI GENELLIKLE GAGALI RAPALA YERINE SU USTU POPPER'LARI SEVER DENIYO AMA KIMSE HANGI POPPER DAHA ETKILI RESIM KOYMUYOR BUNUN SEBEBI NEDENDIR ACABA ???

Adı
Kadir
CAHIT ABI LEVREK BALIGI GENELLIKLE GAGALI RAPALA YERINE SU USTU POPPER'LARI SEVER DENIYO AMA KIMSE HANGI POPPER DAHA ETKILI RESIM KOYMUYOR BUNUN SEBEBI NEDENDIR ACABA ???
şunu biliyorum:)uzaklarda arama onu, çantanın içine bak :) görünce onu konuya orda nokta koy..

ismail2776

Yeni Üye
Adı
ismail yılmaz
bilgiler ve paylaşımlar süper, bende temmuzun başında çanakkale'ye gideceğim inşallah. hemen geliboludan bir ges (gelibolu sahtesi) alıp levrek avlamayı düşünüyorum. Tabi önemli olan bir de avlak bulmak, inşallah buluruz. (lapseki civarında levrek için at çek yapabileceğim yer bilen varmı?)
teşükkerler

Cahit Agbi Merhaba
Gözüme carpan Rapalalarin kürekleri kissa,yani derine inmiyor1-2m,bu genel olarakmi böyle olmasi lazim,yani o baliklar genellikle o derinliktemi? yoksa büyük kürekli Rapalalarlada derinlere inmede fayda varmi?

caveman

Yeni Üye
Burası yeri değil ama bir şey sormak istiyorum. Aşağıdaki rapalaları Çinden aldım. Levrek için kullanmayı düşünüyorum. Sizce iş yapar mı ve hangilerini gece hangilerini gündüz kullanmalıyım?

Cahit Agbi sen bu sahteleri tavsiye üzerinemi aldin yoksa zamanla yaptigin tecrübelerinmi?
Demin eBay`e girdim Allaaah kafam karisti yüzlerce cesit wobbler (sahte) var fiyatlarida az uz deyil yani,eyer tecrübeyle diyorsan Allah yardimcin olsun ozaman ben kissa yoldan senin tecrübelerinden yararlanayim:)
Emegine saglik.