Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lüfer,Levrek ve Sinarit rapalaları

renard

Üye
Adı
kerem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Arkadaşlarım,

Lüfer,Levrek ve Sinarit avlarımızda denenmiş rapala modellerini sizlere aşağıda resimlemeye çalıştım.Bu bilgileri vermekteki amacım,güzel bulduğunuz,cezbedici her rapalayı almamanız içindir.Saygılarımla..

DAİWA SALTİGA LASER SARDİNE.....LEVREK

CAM RAPALALAR...LÜFER VE LEVREK

DAİWA SHORE LİNE SHİNER SCHOOL SARDİNE..LÜFER,LEVREK,SİNARİT

DAİWA SHORE LİNE SHİNER BURNİNG SARDİNE..LEVREK..

DAİWA SHORE LİNE SHİNER ORANGE GOLD SARDİNE...SİNARİT

DUO TİDE MİNNOW SLİM RED SHİNER..SİNARİT

DUO TİDE MİNNOW SLİM BLOODY PİNK...LEVREK

Cahit abi öncelikle selamlar...Yazdıklarını detaylı okumaya çalıştım.Sahte seçiminde yapıldığını söylediğin yanlış seçimlere katılıyorum fakat benim gibi yeni başlayanlar için ikilemde kalacağımız bir durum oluyor...Bi foruma bakıyosun ''kendo sea bass'ı al geç boşuna fazla para verme'' diyor ondan sonra akşam arkamıza baka baka geri geliyoruz avdan :)

batuhan111

Daimi Üye
Adı
metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cahit abi öncelikle selamlar...Yazdıklarını detaylı okumaya çalıştım.Sahte seçiminde yapıldığını söylediğin yanlış seçimlere katılıyorum fakat benim gibi yeni başlayanlar için ikilemde kalacağımız bir durum oluyor...Bi foruma bakıyosun ''kendo sea bass'ı al geç boşuna fazla para verme'' diyor ondan sonra akşam arkamıza baka baka geri geliyoruz avdan :)
7 sene öncesi ile bugünün şartları arasında dağlar kadar fark var.7 sene önceki balığı zannedersem günümüzde zaten bulmak zor...