Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Makaria 3 Parça 450cm Vs Azores 3 Parça

Adı
Aykut
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba boğazda kullanmak üzere herşeye gidecek iki surf kamıştan hangisini tavsiye edersiniz teşekkürler

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Azores....makairanın teleskopik 440 ını kullandım çünkü....

Mektupla

Daimi Üye

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Çok yumuşaktı benim için ...ilk iki atışta zaten mesafe büyük hayal kırıklığıydı....üçüncü atışta ucu yere çarptı ve kırıldı ....kaldırıp attım gitti...teleskopikti...belki parçalılar farklıdır ama artık benim için farketmez....azores i en azından denemedim....okuma markasında savant tan daha iyisine sahip olmadım...

Son düzenleme:
Adı
Aykut
Kan Grubu
O Rh Negatif

kulelisevdalısı

Aktif Üye
1 senedir satılmadımı evlat ne kadar kullanildı ustam son fiyatmıdır cunku o fiyata cikamiyorum benim butcem 1000 tl yi zorluyor anca
Dayı shimano dünya devi bir marka ürün hele hele japon pazarı ürünler ayrı segment ürünler bu tarz ürünleri malesef ülkemizde satılmadığı için pek duyulmuyor boğazda kurşun arkası severlerin çoğunlukla tercih ettiği tek ürün japon pazarı shimano ürünlerdir maddiyat konusuna gelince ilan sahibi arkadaşımız size güzel bir fiyat yapar ihtiyacınız var ise kaçırmayın derim kamışı. ayrıca şöyle diyim makarai ve azores iki kamışı üstüste ekleyin yinede bi surf leader kalitesine dayanıklılığına malzeme kalitesine yanına bile yaklaşamaz kamışın sadece yüzükleri yeter titanium fuji low loader.