Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Makina Yay Takma

Rodosto

Aktif Üye
Adı
Dogukan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar makinaya bakim yaparken fazla ileri gittim yay yerinden çıktı.:hhhhhh: Ben bunu nasil eski haline getirebilirim yardimci olacak var mi ?A565F1CF-EBA4-4224-AAFA-E5B00A99782B.jpeg

Son düzenleme:

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur D.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cok zor bir durum. Ayni sey benim basima gelmisti. Elimdeki baska bir makinanin ayni kismini actim. O sekilde digerine bakarak yerine takmistim o yayi.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yayın mavi çizgili tarafınıda sağda duran kulağın içinde delik olacaktır oraya takın.
Dediğim gibi olmazsa yayı tam ters çevirip takın . Siyah ile mavi çektiklerini ters çevirip.
Yani kısaca, yayın bir çentiği sağdaki kulağın içinde bir delik olacak oraya girecek.

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Infinite anti reverse özellik daiwa makinalarda mevcut. Daiwanın sitesine girip makina modeline göre makina parça listesini indirip kontrol ederek bakım yapabilirsiniz. Yapamazsanız da bir bayi aracılığı ile makinanızı bakıma göndererek sorunu halledebilirsiniz ama biraz zaman alır. Kolay gelsin.