Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Makine almak istiyorum

muratmurat

Aktif Üye
Adı
MURAT TOMRUK
Birazda iş yapalım;)Degerli arkadaşlar herkese tekrar selamlar bendeki makinalar genellikle surf bogaz makinaları oldugu için avlak bölgesi degişikligi nedeni ile bostancı kartal arası kayalık bölgelerde çapari atçekde kullanmak için 40-60 tl arası düzgün bir makina tavsiyesine ihtiyacım var
sağlıcakla kalın

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Birazda iş yapalım;)Degerli arkadaşlar herkese tekrar selamlar bendeki makinalar genellikle surf bogaz makinaları oldugu için avlak bölgesi degişikligi nedeni ile bostancı kartal arası kayalık bölgelerde çapari atçekde kullanmak için 40-60 tl arası düzgün bir makina tavsiyesine ihtiyacım var
sağlıcakla kalın
Merhabalar Murat bey.

Amacınız ve bütçenize uygun olarak aşağıdaki makineyi önerebilirim..

http://www.avmarketi.com/asp/group/43/Balzer-makine

Ancak küçük bir bütçe artırımı mümkünse (+15) aşağıdaki makine bence harika olur.KAliteli ve sağlam bir makinedir..

http://www.avmarketi.com/asp/product/5722/CORMORAN-RODEO-GT-8Pi-5000-Makina

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Bu fiyat grubunda Okuma markasını tercih et bence.Zira ömür boyu garanti veriyorlar. Tabii o nasıl olacaksa.Bırakın ömür boyunu, 5-6 sene sonra
bir tarafı kırılsa yedek parça bulunabilecek mi acaba, yoksa yerine muadili mi verilecek ...Distribütörü Cengiz balıkçılık dürüst esnaftır, malının arkasındadır.
Ama ömür boyu garanti biraz iddialı bir söylemdir.

muratmurat

Aktif Üye
Adı
MURAT TOMRUK
yekta okuma salina 40 varda biliyorsun oralar kayalık yerler ayakta ben zor duruyorum:) o yüzden ucuz bir makina bakayım dedim spro sendeydi dimi o kakinayı net te bulamadım

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
yahu boşver sıfır iyi makinen varken neden alternatif bakıyorsun. makinen güzel ben olsam elimden düşürmezdim. Taşırken problem olmazsa avlakta hiç olmaz merak etme. ucuz olsun dediğin makineler de 60-70TL yazık etme parana bence.

uludag

Yeni Üye
Adı
İSMAİL ULUDAĞ
murat kardeş bende senin gibi ryobi 8000 vı makinelerden almayı düşünüyorum çok kaliteli makineler oldugunu söyleyen var lakin bu makinelerin yedek kafaları yok bi forum da okudugum kadarıyla bu makineleri türkiye ye ithal eden firma israil kökenli bi firmaymış malumunuz israil devleti ile şuan ki hükümetimizin arası pek iyi degil bu neden den dolayı bu makineleri ithal eden firma kutulardan yedek kafaları alıyormuş.