Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Makinem lrfye uyarmı

akdeniz12

Yeni Üye
Adı
AZİZ TÜRKOĞLU
Kan Grubu
A Rh Negatif
Arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim yeni bir lrf kamış ve iyi olduğunu bildiğim 2 sahte aldım lakin makine önümüzdeki haftalarda alacağım yeni makine alana kadar şimdiki makinem cormoran cormaxx br5a yı kullanabilirmiyim? Ürünün özellikleri şu şekilde;

Model​
Rulman​
Kalama​
Devir​
Kapasite (mm/m)​
Ağırlık (g)​
19-536​
5​
Önden/Arkadan​
5,2:1​
0.25/170​
370​

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar , hoş geldiniz bu makina kamışına göre çok ağır kalır , spin için bile ağır senin makinan , kamışını da yazarsan daha iyi yardımcı oluruz.

akdeniz12

Yeni Üye
Adı
AZİZ TÜRKOĞLU
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhabalar , hoş geldiniz bu makina kamışına göre çok ağır kalır , spin için bile ağır senin makinan , kamışını da yazarsan daha iyi yardımcı oluruz.
kudos light style 2.25 2-8 gr
Hocam ağır olacağını bende biliyorum benim sıkıntım acaba ipden dolayı sıkıntı olurmu çünkü ip ince olacağı için baya altta kalacak o sıkıntı yaratırmı?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kudos light style 2.25 2-8 gr
Hocam ağır olacağını bende biliyorum benim sıkıntım acaba ipden dolayı sıkıntı olurmu çünkü ip ince olacağı için baya altta kalacak o sıkıntı yaratırmı?
Burada çok tecrübeli ustalarımız var onlar cevap verirse daha iyi olur ama bence sorun olma ihtimali yüksek.

Myth

Üye
Adı
Onur Metin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Makina kafa çapı büyük, kamışın ilk halkası yakın ve ufak olursa geniş açı ile boşalan ip ilk halkaya çarpınca sorunun kralı olur.Atış erimi düşer en iyi ihtimal.Kötü ihtimal kuşgözü,patlama ve kırılma.Sanırım 3500 lük olan elinizdeki makina o kamışa malesef uymaz diye düşünüyorum.Hem dengesiz takım hem atış sorunları sizi hobiden sogutur.

Turko

Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
hiç takma kardeşim patlar kopar kırılır. keyfin kaçar. e biz eğlenelim kaliteli zaman geçirelim keyiflenelim biraz diye gidiyoruz sen işkence çekersin =)

Kaan.

Üye
Adı
Kaan A.
Arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim yeni bir lrf kamış ve iyi olduğunu bildiğim 2 sahte aldım lakin makine önümüzdeki haftalarda alacağım yeni makine alana kadar şimdiki makinem cormoran cormaxx br5a yı kullanabilirmiyim? Ürünün özellikleri şu şekilde;

Model​
Rulman​
Kalama​
Devir​
Kapasite (mm/m)​
Ağırlık (g)​
19-536​
5​
Önden/Arkadan​
5,2:1​
0.25/170​
370​