Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

usluertfishing

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şamandıralıda doğru işlemler yapan herkes balık alıyor. Benim gibi sabaha dek duranlar en kötü akşam-gecede bile 50-60 parça kesin alıyor.
Ama yineliyorum, bizim buranın doğrularını eksiksiz uygulamak gerekiyor.
Şamandıralı’da o tarafın doğruları nelerdir? Daha önce yazıldıysa kusura bakılmasın yeni katıldım, ilk defa denedim bu akşam, öğrenmeyi isterim. Teşekkürler, rastgelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

EmirhanAyyildiz

Yeni Üye
Adı
Emirhan Ayyıldız
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar herkese rastgele maltepe dolgu alandan yemli dişli avı haberi var mı?

kml7

Aktif Üye
Adı
Kemal
Merhabalar herkese rastgele maltepe dolgu alandan yemli dişli avı haberi var mı?
Merhaba,
Henüz duymadık. Zaten henüz erken diye düşünüyorum. Ekimden sonra spin ve yemli denemelerine başlamak lazım.
Bu sene boğazdan dişli adına güzel haberler geliyor ama bizim sahillere nasıl yansıyacak bakalım. İnşallah bol bereketli olur.

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Çok çok nadiren kesik istavrit geliyor ama henüz yazmaya, konuşmaya değecek bir hareket yok. Ki zaten arkadaşımızın da dediği üzere, henüz erken.

KuzeeN

Yeni Üye
Adı
Hakan
Duyumlarım Pendik civarında sabah suyunda çok nadir de olsa lüfer alındığı yönünde (belki de çinekop 😄)... Akşamları lrf avlarımda 2-3 saatte bir denizin karıştığına şahit oldum ama takım değiştirene kadar kol yorgunluğundan başka sonuç elde edemedim. Bence az da olsa içeri dişli grupları girdi ama sayısı az olduğu için denk getirmek zor. Bir başka dezavantaj da yemlik balıklar daha bunu farketmemiş olsa gerek açıkta rahat gezebiliyor olması. Dişlilerin baskısı ile Gümüş'lerin kıyıya çok yakın geziyor olmalarının iyi bir işaret olduğunu biliyor ve bunu takip ediyorum. Aldığım gün buradan yazarım. Herkese bol şans...