Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında hunter tarafından paylaşıldı.

1. Lionirossi

Lionirossi Aktif Üye

Şimdi burada bir meteoroloji tahmini yapicam, daha once birkez tahmini mi denedim karisan laf sokmaya calisan oldu, :) ancak sunu soylemeden gecemiycem benim suan ki tahminlerim 28 kasim-3 aralim tarihlerinde ozellikle marmara bolgesi kar yagisina doyacak gibi benim ki tahmin takdir allahin, balik icin ne kadar etkili olur bilmiyorum :) ancak guzel bir kar yagisi alicaz gibi :)

Zafer61 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Lionirossi
    Hava tahmini konusunda Meteoroloji Genel Müdürlüğü bile bu kadar uzun vadeli tahmin yapamıyor.
    Eğer bu kadar soğuk olacaksa kombi yerine kömür sobası kurmak gerekir mi sence? kombi çok yakıyor

4. Lionirossi

Lionirossi Aktif Üye

Size sunu sormak istiyorum, gecen dolu yagdiginda istanbula m2 basina 65 kg yagis dustu ve ben cevremdeki butun insanlara bunu soylemistim mgm ne yapti, su kadar yagacak bu kadar yagacak dedi, mgm tabiki biliyo bazi seyleri oar muhendis bense zamaninda bunun egitimini almis bi insanim, gecen sene burada bi tahmin yaptim bi abimiz cikti laf sokar gibi bana metar okumayo ogretmeye falan kalkti, benim ki tahmin yazdigim yazi burada ben bildigim kadariyla gordugum hava hareketi buraya yazdim benim ki tahmin takdir allahin, soba konusuna gelince sizin kendi fikriniz bende yakiyorum bu yakiti ve zor isinan bi evim var hersene kisin 300 400 dogaz oduyorum , ister soba, ister isitici size kalmis ama bu kis soguk gecicek la nina dan kanakli bir durum baska birsey sormak isterseniz daha aciklayici da anlatirim

5. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Sezer
    ''Onlar mühendis bense zamanında bunun eğitimini aldım'' diyorsun mühendislerin bilmediği senin bildiğin nedir?
    Gerçekten merak ediyorum.
    Çünkü bende balığa giderken hava yada özellikle rüzgar tahminine göre gidiyorum ama meteoroloji tutturamıyor.
    Senin sırrın nedir söyle herkes bilsin.

6. BS Okuru

BS Okuru Misafir

PARDON
    Burası
    Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu
    Gereksiz yere konu dışına çıktım affola.

Lionirossi bunu beğendi.
  7. Lionirossi

Lionirossi Aktif Üye

Size su sekilde izah ediyim simdi mgm tahmin yaptiginda tum Türkiyeye mgm nin agzina bakiyo bu sebeple mgm tahmin yaparken birazdaha olani soyleyemiyo neden diyecek olursaniz tahmin tutmazsa mgm tumTürkiye tarafindan kotulenecek simdi biz bunu biliyoruz mgm tahmin konusunda tutturamiyo cunku aman tahmin yapariz insanlar galyana gelir sonra tahmin tutmaz mgm tu kaka olur diyolar bense burada sizlere abilerime kardeslerime arkadaslarima cevremde esime dostuma kendi tahminlerimi soyluyorum ama sunu belirtiyim benim ki tahmin takdir allahin mgm ile benim aradaki fark bu ben bilemezsem hee bi sezer vardi atti tuttu bilemedi ama mgm icin oyle degil bu konu anlatmak istedigim bu.

BS Okuru bunu beğendi.
  8. İbrahim kürşat

İbrahim kürşat Aktif Üye

Tecrubesiz muhendis is yerinde sunu boyle yapin öyle yapin diyor.
    Yillarin emekcisi usta diyor ki öle yaparsak boyle olur hata olur
    Muhendis yapin diyor yapiyoruz hata oluyor.
    Bazen diplomanin gecmedigi yerler de oluyor

BS Okuru, vayvay ve Lionirossi bunu beğendi.
  9. barış1903

barış1903 Aktif Üye

Günaydın tuzladan sabah raporu, yemli izmarit mezgit denemesi sonuçsuz, çapari denemesi 2 Kıraç'a (yemlik yapılcağından salınmadı) , kaşık denemesi sonuçsuz. Yarın sabah Pendik'te denemeye devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coner, Zafer61, Hasan genc ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Mgm'nde artık mühendis falan değil birilerinin kayınçosu falan çalışıyor herhalde, bizim bile gördüğümüzü onlar görmüyor o ayrı ama bu kadar uzun vadeli tahmin biraz zor be kardeşim.

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Lionirossi

Lionirossi Aktif Üye

Valla Bora abi aslında zor değil, hava hareketleri basıç dizilimleri ve stratosfer sıcaklık değişimleri derken bunlar gibi bir kaç veri bir araya gelince ortaya tahmin çıkıyo, ben sadece tahmin yaptım abi :) tutar tutmaz allahın işi tabiki, valla yazım burada abi inşallah tahminim beni utandırmaz :)

BS Okuru ve BS Okuru bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş