Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

metinmermer

Aktif Üye
Adı
metinmermer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Aynen bizde oradaydık. İhtiyar yemi iyi bağlıyordu sanırsam bir o tutuyordu

zekeriya99

Yeni Üye
Adı
Zekeriya
Abiler maltepe sahilden izmarit avı yapan var mı? Geçen sene bu zamanlarda epey izmarit almıştık denemeye değer mi? Teşekkürler

Gümüşok

Üye
Adı
Kemal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Istanbul disina cikmak en guzeli. Ben su an bandirmadayim ve iki saatte iki kiloya yakin iri iatavrit aldim. Pendikte her gun ugrassam bu tadi alamiyorum. Hem gurultuden hem de rahatsiz tiplerden uzaklasmak cok iyi geliyor. Istanbul kiyilari beni avdan sogutacak en sonunda balik olmamasi cok onemli degil de surekli sacma sapan tipler gelip malzemelerimi karistirmasindan tutun da bira siselerini onumdeki kayaya atip kiran dengesizler oluyor. Ben sabah suyunu daha cok seviyorum diye bunlari cekmek zorunda miyim anlamiyorum. Su istanbuldan uzaklasmak hem av konusunda hem de kafa dinlemek acisindan cok iyi oluyor. Anadolu yakasinda balik avciligi ile ugrasan herkesi gebrik edrim gercekten daha zor bir mera yok sanirim. Herkese rastgele.

TNR
Dün İzmir'den bir misafirim ile gitmiştik, o da İzmir'de olsaydık iki kova ile dönlerdik demişti. Ben avlanırken genelde ailelerin yakınını seçmeye çalışıyorum çoğu zaman eşim de geliyor çünkü o da tutmak istiyor. Böyle tipler hepimizden uzak olur inşallah

Adı
Taner AKGÜN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dün İzmir'den bir misafirim ile gitmiştik, o da İzmir'de olsaydık iki kova ile dönlerdik demişti. Ben avlanırken genelde ailelerin yakınını seçmeye çalışıyorum çoğu zaman eşim de geliyor çünkü o da tutmak istiyor. Böyle tipler hepimizden uzak olur inşallah
Sabah suyunda aile olmuyor genelde oyle tiplere mutlaka rastliyorsunuz. Istanbulda en guzeli dediginiz gibi aksamlari aile arasi yerlere gitmek sabahlari ise tekne varsa avlanmak yoksa sabah cok tehlikeli oluyor.

TNR

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Pazar sabahı biraz çapari salladım, tık yoktu. Yanımdakiler kefal oltası ile 2 tane hanos aldılar.

yangela

Üye
Adı
Ömer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese selamlar,
Uzun süredir gerçekleştirmek istediğim fakat iş yoğunluğu nedeniyle vakit bulamadığım kıyı balıkçılığına acemi bir şekilde başlamış bulunmaktayım :) Pendikte ikamet ediyorum, maltepe ve kaynarca sahilde bir kaç girişimim başarısızlıkla sonuçlandı , bu nedenle yanında bulunup izleyebileceğim,tecrübelerinden faydalanabileceğim sizlerin yardımını rica ediyorum.
Oltacı Salihten olta takımı aldım ,100 gr'a kadar atıyormuş,yanında hazır çaparileride verdi ,biraz öğrendikten sonra düzgün bir olta takımı da alacağım.
İyi günler dilerim.

B

BS Okuru

Misafir
Hoşgeldin aramıza, güzel raporlarını bekliyoruz

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel bir rapor olsada bizde insek sahile :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

Hoşglediniz ,

Herkese selamlar,
Uzun süredir gerçekleştirmek istediğim fakat iş yoğunluğu nedeniyle vakit bulamadığım kıyı balıkçılığına acemi bir şekilde başlamış bulunmaktayım :) Pendikte ikamet ediyorum, maltepe ve kaynarca sahilde bir kaç girişimim başarısızlıkla sonuçlandı , bu nedenle yanında bulunup izleyebileceğim,tecrübelerinden faydalanabileceğim sizlerin yardımını rica ediyorum.
Oltacı Salihten olta takımı aldım ,100 gr'a kadar atıyormuş,yanında hazır çaparileride verdi ,biraz öğrendikten sonra düzgün bir olta takımı da alacağım.
İyi günler dilerim.

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese selamlar,
İyi günler dilerim.
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim