Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Gümüşok

Üye
Adı
Kemal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoşgeldin, ben de aynı senin gibi başladım. Oltacı Salih den :) Rastgele

Utkua

Aktif Üye
Dun maltepeden pendige kadar olan kisimda olta atanlara baktim cogunluk ; dip yada yuzey kefale veya zargana takimina donmus bir kac zargana alan vardi ama genel itibariyle tık yok

İbrahim kürşat

Daimi Üye
Adı
İbrahim
Herkese rastgelsin bi süredir islerimden ötürü forumda yoktum. Baliga da gitme sansi bulamadim. Bugun kartal koctas onunde sabah olta atan iki kisi vardi. Takimlari acmadim. Bi tanesi cok kisa bi zamanda pes pese 9 zargana aldi. Baskada bisi gormedim.

yangela

Üye
Adı
Ömer
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar,
Dün Kartal-Maltepe arasında 18:30-21:30 arasında 25-30 tane istavrit aldım.(Balıkların yarısı saat 21:00 den sonra fosforlu şamandıraya geldi) Yanımda duran arkadaş da tavuk göğsüyle 8-10 tane gelincik aldı. Dursam daha da fazla alırdım balık geliyordu ancak yoruldum,güzeldi..

poyraz61

Üye
Adı
Ergin CANDEĞER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Z
Herkese rastgelsin bi süredir islerimden ötürü forumda yoktum. Baliga da gitme sansi bulamadim. Bugun kartal koctas onunde sabah olta atan iki kisi vardi. Takimlari acmadim. Bi tanesi cok kisa bi zamanda pes pese 9 zargana aldi. Baskada bisi gormedim.
Zarganayı nasıl aldıklarını gördünüzmü ..? yemlimi , ipeklemi ..?