Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Güzel ülkemizde bu güzel düşüncelerinize güzel bir cevap verirler, denizi kirlettiniz diye şöyle güzel bir ceza gibi
Yaşadıklarımdan örnek verecek olursam yemli den sonra yem için getirdiğim balıkları poşetin içinde makasla veya bıçakla parçalar denize atarım. Bu bende yılların alışkanlığıdır. Yarım saat içinde orası özellikle kefal ve yavru balıkla yengeç ile dolar.
Lakin balıkları poşeti ile denize atanmı görmedim - poşeti kıyıda öylece içinde balıklarla bırakanmı görmedim.
En mantıklısı tabiiki yemek artığı balık artığı vb denize atmak. POŞETSİZZZZ...

MehmetYılmaz

Aktif Üye
Adı
Mehmet Yılmaz
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yaşadıklarımdan örnek verecek olursam yemli den sonra yem için getirdiğim balıkları poşetin içinde makasla veya bıçakla parçalar denize atarım. Bu bende yılların alışkanlığıdır. Yarım saat içinde orası özellikle kefal ve yavru balıkla yengeç ile dolar.
Lakin balıkları poşeti ile denize atanmı görmedim - poşeti kıyıda öylece içinde balıklarla bırakanmı görmedim.
En mantıklısı tabiiki yemek artığı balık artığı vb denize atmak. POŞETSİZZZZ...
Yanındakinin sohbeti güzelse ona bırakırım. Değilse denize ve martılara atarım yemleri :)

H5n

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Pendik bu akşam tırt bi adet vuruş aldım oda silikonu kesmiş başka bişey Yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

keno1907

Üye
Yok yahu, ben kendi ifade hatama gülüyorum. @keno1907 arkadaşım alınmasın lütfen. Doğal olarak satın almak şeklinde algılamış ki herhangi bir hatası yok. Olta atmak ise yaptığım hatayı ifade etmek üzere yazdığım nükte.

@keno1907 arkadaşım alındıysan özür dilerim. Niyetim seni veya forumdaki herhangi bir arkadaşımı incitmek değil.
Yok yok alinmadim hatta yorum yaptiktan sonra acaba almaktan kasti tutmakmi diyede dusundum tekrar okudum yorumu satin almaya yonelik bir yazi olmus

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi