Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mamun üretimi (karada-çiftlik)

Sizce suni bir çiftlikte üretebilir miyiz?

• Evet

Kullanılan: 73 86.9%
  • Hayır

Kullanılan: 11 13.1%

• Kullanılan toplam oy
    84

mys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Demekki (ps kullanmadan) su değerleri çok guzelki; mamunlar ciftlesiyorlar, doğuruyorlar. Megalop seviyeyi asip yetiskin bir sekilde yaşıyorlar.

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Demekki (ps kullanmadan) su değerleri çok guzelki; mamunlar ciftlesiyorlar, doğuruyorlar. Megalop seviyeyi asip yetiskin bir sekilde yaşıyorlar.
Maksat hasıl olduysa çok şey yapmamak lazım.:) Böyle olmaz demekten daha ziyade olan bir şeyin nasıl olduğunu öğrenmeye çalışmak en cahilimizden en tecrubelimize kadar şart.

mys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maksat hasıl olduysa çok şey yapmamak lazım.:) Böyle olmaz demekten daha ziyade olan bir şeyin nasıl olduğunu öğrenmeye çalışmak en cahilimizden en tecrubelimize kadar şart.
Bende elimden geldiği kadar okuyup deneyip anlatıyorum. Bilgi deniz derya. Bazen işin içinden de çıkamıyorum. O zaman en basit yola sapıyorum.

Ahmet Çevik

Aktif Üye
Adı
Ahmet Çevik
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bende elimden geldiği kadar okuyup deneyip anlatıyorum. Bilgi deniz derya. Bazen işin içinden de çıkamıyorum. O zaman en basit yola sapıyorum.
Sonuçta yaptın ve oldu. Olan bir şeye böyle olmaz demekten daha ziyade nasıl olduğuna bakmak lazım diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: mys

mys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sonuçta yaptın ve oldu. Olan bir şeye böyle olmaz demekten daha ziyade nasıl olduğuna bakmak lazım diye düşünüyorum.
Hocam forumun basında, nitrojen döngüsünden bahsetmişim. Nitrit, nitrat ve amonyak için hydra ve mbrr kullanıyorum demisim. olcumleri göstermişim. Burda birkaç arkadaş hariç değişik tipler sırf tripodial enfeksiyon yaratmak için geziniyor, yazıyor, çiziyor yargılıyor. Yok biotopmuş, yok okumuşmuş. Sıkıldım artık cevap bile vermiyorum. yazmıyorum paylasmiyorumda. Dediğin gibi nasıl olduğunu anlatmışım. Bakteri üremesi ve bunların nitrit ve/veya nitrata beslenmesi demisim. Diğer tarafdan titanyum plakalar ve nitrojenizasyon demisim.