Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Marin boat 4,95 samba hakkında düşüncelereniz nelerdir

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Bir de aynı boy teknelerin en yükseklik ve ağırlıklarını da karşılaştırmayı ihmal etmeyin. Bazı üreticiler tekne ağır olsun diye karinasına demir tozu, mermer tozu gibi maddeler de koyabiliyorlar. Bu tip suni ağırlaştırılmış tekneleri pek tercih etmeyin.

burak3090

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar,
Motor 30 hp de olsa 400-600 kg tekneleri götürür yeterli bi güç. Marinboat 'ı ben pek önermem açıkcası bir kaç arkadaşım sorun yaşadı kalitesi pek iyi değil, yinede siz bilirsiniz. Bence 5mt safter yarım kamaraya bir bakın.
Alacağınız tekneyi mutlaka denizde görmeye çalışın öyle alın derim, limanlara gidip göz gezdirebilirsiniz. Motordan çok tekne önemlidir benim için, örneğin; 5 mtre safter ile 10 hp makinayla bile hemen her suda yol alabilirsiniz yüksek denizci teknedir sulara girer çıkar, harika bir kalıbı var.
Rastgelsin.
Yorumunuz icin tesekkurler ama forumda da bir cok yerde safter dengesiz tekne diye bahsediliyor..Acıkcası seyrettihim videoda bile tekne yan gidiyodu (kullanan arkadas biraz kiloluydu ama o kadar yatmasıda bana pek guven vermedi) o yuzden vazgectim ...

burak3090

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar,
Motor 30 hp de olsa 400-600 kg tekneleri götürür yeterli bi güç. Marinboat 'ı ben pek önermem açıkcası bir kaç arkadaşım sorun yaşadı kalitesi pek iyi değil, yinede siz bilirsiniz. Bence 5mt safter yarım kamaraya bir bakın.
Alacağınız tekneyi mutlaka denizde görmeye çalışın öyle alın derim, limanlara gidip göz gezdirebilirsiniz. Motordan çok tekne önemlidir benim için, örneğin; 5 mtre safter ile 10 hp makinayla bile hemen her suda yol alabilirsiniz yüksek denizci teknedir sulara girer çıkar, harika bir kalıbı var.
Rastgelsin.
Furkana katılıyorum.bende 4.60 safter 15hp tohatsu bulunuyor.cok yuksek denizlerde dahi kaldım.tam bir denizcidir.sizin safterden duydugunuz sikayet nedir acaba.marin boat olan arkadaslarim bulunuyor cok guven vermeyen bir tekne oldugunu soyleyebilirim.
Yorumunuz icin tesekkurler ama forumda da bir cok yerde safter dengesiz tekne diye bahsediliyor..Acıkcası seyrettihim videoda bile tekne yan gidiyodu (kullanan arkadas biraz kiloluydu ama o kadar yatmasıda bana pek guven vermedi) o yuzden vazgectim ...

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Anıl marine git taş gibi kayık yapıyor al birtane kafan rahat olsun norstar neknelerle aynı kalıp tekne üretiyor adam ben yerli olarak okadar iyi kayık yapan adam görmedim hem safterde çok iyi tanır anıl marini kendisine sor hangisi iyi diye onunki demez ama bu da diyemez çok denizci bi teknedir binin dolaşın bakın zaten anlayacaksınız

burak3090

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Anıl marine git taş gibi kayık yapıyor al birtane kafan rahat olsun norstar neknelerle aynı kalıp tekne üretiyor adam ben yerli olarak okadar iyi kayık yapan adam görmedim hem safterde çok iyi tanır anıl marini kendisine sor hangisi iyi diye onunki demez ama bu da diyemez çok denizci bi teknedir binin dolaşın bakın zaten anlayacaksınız
Anıl marinle benim lacagım tekne arasında bi tekne fiyatı daha var ....yoksa bende isterim anıldan da iyisini almayı ama herkezin bi butcesi var heleki bu zevk icin alınan bi tekne yaz doneminde balıga cıkmak icin onun icinde 2 tekne parasını b tekneye veremem acıkcası zaten limitim kurtarmaz

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Anıl marinle benim lacagım tekne arasında bi tekne fiyatı daha var ....yoksa bende isterim anıldan da iyisini almayı ama herkezin bi butcesi var heleki bu zevk icin alınan bi tekne yaz doneminde balıga cıkmak icin onun icinde 2 tekne parasını b tekneye veremem acıkcası zaten limitim kurtarmaz
Arada okadar fark varmı bilmiyorum İnan'ın ikinci el olarak sahibindende birtane gördüm fiyatı çok uygundu isterseniz bi bakın 23 filan dı galiba 25 Mercury' motorla resimler çok güzel isterseniz bakın

burak3090

Yeni Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arada okadar fark varmı bilmiyorum İnan'ın ikinci el olarak sahibindende birtane gördüm fiyatı çok uygundu isterseniz bi bakın 23 filan dı galiba 25 Mercury' motorla resimler çok güzel isterseniz bakın
ben 0 dusunuyorum resimdeki tekne 13000 anıl marinin direksiyonlusu en uygunu 4400 euro

B

BS Okuru

Misafir
@burak3090 Kesinlikle marinboat önerilmeyen bir Teknedir. Dünya kadar kötü yorum var hakkında. Problem yaşanılacağı çok aşikar. Sahibindende alan herkes tekneyi 2. el olarak satma peşinde. Düşünmenizi pek tercih Etmem. İsatek 495 cobra ve safter 500 sport düşünebilirsiniz. Ama safter hakkında duyumlar benim kulağımada geldi. Adamlar Yıllarca kabin jelkotu ile Tekne dökmüşler. 3-4 Yıllık tekneleri beyaz değil sarı artık. Firmaları iyice ziyaret edip bilgi almak lazım.

matrax

Yeni Üye
Adı
Kaya
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu tekneyi almayı dusunuyorum ama nedir acaba durumlar ?