Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Marin Boat

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Gelici tarafından paylaşıldı.

1. Gelici

Gelici Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sıfır ve ikinci el olmak üzere 4,50 ve 5,00 metre arası tekne aramaktaydım yaptığım araştırmalara göre ve işyeri sahibi ile yaptığım görüşmelerden sonra bana cazip gelen Marinboat marka 4,95 metre yarım kamaralı standart donanımlı bir tekne siparişi verdim.
    10 gün sonra fabrikadan teslim alacağım söylendi.
    henüz motorum yok kısa bir sürede olmayacak malum emeklilik şartları her şeye imkan sağlamıyor; motor olarak 4 zamanlı 15 veya 20 Hp bir motor olacak liman kayıtlı veya CE belgeli ikinci el bulursam iyi olacak bulamaz isem sıfır alacağım her ikisi içinde acelem yok çünkü Teknede yapmayı düşündüğüm bazı çalışmalarım olacak aksesuar güneş paneli kamera iç aydınlatma müzik sistemi telf sarj istasyonu telsiz gibi .
    konu ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağım , bunun yanısıra sizlerinde görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
    Saygı ve Sevgilerimle
    Hüseyin Gelici
    Tel : 0 (536) 818 05 16

BAŞARAN, Mektupla ve conquestime bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Murat's

Murat's Yeni Üye

Merhaba Hüseyin Bey ,

Öncelikle yeni tekneniz hayırlı ugurlu olsun ... Eğer motoru sıfır alacaksanız yine tekneyi aldıgınız yerden almanızı öneririm , aksi halde hem evrak hemde fiyat farkı sorunu yaşayabilirsiniz . Bildiğim kadarıyla moturu ayrı olarak aldıgınızda aynı marka/beygir de olsa fiyatı farklı oluyor . beraber alınması durumunda daha uygun oluyor . Artı işçilik derdiniz olmaz , montajı yapılmış şekilde teslim alırsınız . bu diğer aksesuarlar için de geçerli..

ikinci el motor almanız durumunda da bu sefer liman kaydında evrak sorunu yaşayabilirsiniz , faturalı motor bulmanız lazım .

Saygılar

Gelici, BAŞARAN ve Mektupla bunu beğendi.
  4. Gelici

Gelici Yeni Üye

Merhaba Murat bey ilginize ve bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. ben şu anda motor alabilecek durumda değilim sanırım bir müddet beklemek zorundayım önümüzdeki yazın sonu olabilecek . günü ve zamanı geldiğinde sizin önerilerinizi dikkate alacağım. Görüşmek dileği ile esen kalın.

Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş