Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mayis 21 Ile 23 Avlarım

• Konbuyu başlatan cihangir cihan
  • Başlangıç tarihi
C

cihangir cihan

Misafir
mayıs ayında saroz avlarım yem boru kurdu dalista el fenerı bozuldugundan tas altı yapamadım dalis verimsiz gectı ilk eşkinayı esim yakaladi sonrada basladi gordunmu nasıl yakalanır ogren demeye :)
LVVK5507.JPG
AVDP2923.JPG
IMG_0178.JPG
IMG_0243.JPG
IMG_0377.PNG
IMG_0381.JPG
KGRJ4286.JPG
LCAV2197.JPG
NLLR8141.JPG
QXDF3971.JPG
WOIE2327.JPG

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mektupla

Daimi Üye

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Eşinizle ortak zevkleriniz olması ne kadar güzel (maşallah) , avınız da harika olmuş devamını dilerim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Changir
Güzel balıklar yakalamışsınız..
Her zaman rast gelsin..

Sirkülerimize göre zıpkın avı yaparken ışık kaynağı kullanılması yasak.
Fenerim bozuldu dediğiniz için bu maddeyi hatırlatmak istedim..

ScreenHunter_88 Jun. 26 13.41.jpg

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tesekkur ederım..Bulunmaz nımet bence hem olta hem ps4 futbol oynamak esimle kızlarımla dalmaya calısmak hem arkadas hem es bence sanslıyım
Ailecek, Allah mutluluğunuzu daim kılsın. Bu konu da sayılı şanslılardansınız, kıymetini bilmek gerekir ki siz zaten biliyorsunuzdur. Orta da mutlu bir hayat paylaşımı varsa karşılıklı emek ve özverinin eseri olduğuna inanıyorum. Kolay gelsin.

C

cihangir cihan

Misafir
gunduz tas altı avı yaparken fener yasak degıl sartı 3 watt altı olması kayıdıyle
gunduz fener kullanabılırsınız
3 watın ustunde fener kullanımı zıpkınla balık avında yasak gece zaten komple yasak ona dıcek bısı yok

C

cihangir cihan

Misafir
Ailecek, Allah mutluluğunuzu daim kılsın. Bu konu da sayılı şanslılardansınız, kıymetini bilmek gerekir ki siz zaten biliyorsunuzdur. Orta da mutlu bir hayat paylaşımı varsa karşılıklı emek ve özverinin eseri olduğuna inanıyorum. Kolay gelsin.
tesekur ederım

Megalodon

Daimi Üye
Adı
Yılmaz
Tebrikler, çok güzel mutlu bir aile tablosu. Ailece ortak böyle güzel hobileriniz olması harika bir şey.. Her zaman rast gelsin..