Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MEPS İLE KASNA AVIMIZ

ismail talay

Aktif Üye
Adı
ismail talay
Akşamüzeri ismail abiyi de aldım doğru dereye ! meps yine başrolde ! ayrıca bir de ziyaretcimiz vardı, bir yayın!!! ırıpçılardan bunalan yayın dibime kadar geldi, ismail abiye seslendim , güzelce seyrettik ama foto cekmek aklımıza gelmedi.

balık yakalarken bir yandan resime de devam ettim, böyle giderse resim cekmek balık tutmanın önüne gececek.

ben bu meps e sarı katil diyorum , hiç affı yok.. seri kasna katili :D

İşimde ki yeni yapılanma ile beraber av bayiliğine bir de gıda işi ilave oldu. dolayısıyla bu ara haftada 3 gün seyahat var , olta takımı araban inmiyor nerede dere gördüm inip at çek yaparım artık. sevgili TANBAYS a da bu arada bana verdiği bilgiler için teşekkür ederim. zira at-cek te çok yeniyim.

rasgele arkadaşlar.

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
Tebrik ederim harika bir rapor ve güzel resimler, Tatlı su kefali tutmama rağmen yemek hiç nasip olmadı, diğer tatlı su balıkları gibi kılçıklı ve toprak kokusu varmı acaba?

cengizçapar

Yeni Üye
Adı
CENGİZ ÇAPAR
Avınız ve avlağınız çok güzel , tebrikler :harika:

cemreis

Aktif Üye
Adı
cem seven
Tebrik ederim harika bir rapor ve güzel resimler, Tatlı su kefali tutmama rağmen yemek hiç nasip olmadı, diğer tatlı su balıkları gibi kılçıklı ve toprak kokusu varmı acaba?
toprak kokusu yok lezzetli olur ama kılçıklıdır biraz gökhan abi
;)

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Tebrikler güzel av. Tadı nasıl bu balıkların ? Ayrıca orada 5 cm lik bir yozuri sahte gördüm sanki.... Onla da kasna aladınız mı?

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
tebrikler harika rapor ve harika balıklar

ismail talay

Aktif Üye
Adı
ismail talay
Tebrikler güzel av. Tadı nasıl bu balıkların ? Ayrıca orada 5 cm lik bir yozuri sahte gördüm sanki.... Onla da kasna aladınız mı?
evet emir bey, sahte balıkla da çalıştım, özellikle iri balıklar aldım..fakat en çok randumanı sarı tüğlü yaprak meps le aldım. resimde görünen balıklar 20 ila 40 cm arası balıklar çok miktarda küçük balığıda geri saldım..

kasna, tat olarak güzel bir balıktır. saç tava (kara tava) da pişirildiğinde levreğe değişmem.. büyüklerinde kılcık sorunuda var fakat bu sorun balığı çizmek kaydı ile giderilebiliyor.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Afiyet olsun diyelim o zaman :)