Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba, ben Furkan Berk Tağı

furkanberktagi

Yeni Üye
Adı
Furkan Berk Tağı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba;
Ben Furkan Berk Tağı, 23 Yaşındayım ve Trabzonluyum fakat Balıkesir/Ayvalık’ta yaşıyorum. Bayburt Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim dalı 2020 Mezunuyum. 2. Sınıfın 2. Döneminde Erasmus programına katılıp Polonya’nın başkenti Varşova’da UKSW Üniversitesinde öğrenim gördüm. Burada Avrupa’yı gezme fırsatı buldum ve yeni kültürler keşfedip , İngilizcemi geliştirdim. Şimdi ise yüksek lisans için sınavlara hazırlanıyorum. Hobi olarak ise simülasyon pilotluğu yapıyorum X Plane 11 platformu üstünden. Spin atıcılığına yeni başlayacağım ürün önerilerine açığım.
Sözlerimi şunlarla bitirmek isterim, Türk Hava Yollarının bir sözü vardır “Dünya daha büyük keşfedin!” hep kilometre taşım bu söz olmuştur. Yeni yerler, yeni kültürler keşfedin ve ufkunuzu açın. Dinleyin, koklayın, hissedin ve görün. Bir daha gelmeyecek bu değerli yaşamınızda kanatlarınızın hep açık hayallerinizin de yükseklerde olması dileğiyle. Şimdilik Hoşçakalın değerli insanlar.