merhaba dostlar

emreersoz

Aktif Üye
26 Şub 2013
217
104
43
istanbul
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
senin adına sevindim.en önemli konulardan biri badi.sende asla tek basin at dalış yapma.her zaman bir badin olsun ve. İkinizde ilkyardım ve sudan badini çıkarma konu larında kendinizi iyi eğitin.yufka yürek her zaman iyidir kardeşim..öyle devam et..avına saygı duymanı.ufak balığı korumani.havyarli balığı korumani sağlar yufka yürek..bunlara uyar yaşamalarına izin verir sen emin ol deniz karşılığını veriyor ve ınan karşına cikant trofeye şaşıp kalıyorsun...malzelerinde ne çok pahalı nede ucuz olsun..çünkü aşağıda konfor çok önemli..yerin neresi bilmiyorum ama elbet yolum düşer.beraber av yaparız

emreersoz

Aktif Üye
26 Şub 2013
217
104
43
istanbul
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ya bu arada yaşını sormadım.umarım hitap ederken üslup hatası yapmiyorumdur.

uykucukirmizi

Aktif Üye
7 Kas 2014
203
123
43
Ayvalık/BALIKESİR
Adı
Alican
Kan Grubu
B Rh Pozitif
senin adına sevindim.en önemli konulardan biri badi.sende asla tek basin at dalış yapma.her zaman bir badin olsun ve. İkinizde ilkyardım ve sudan badini çıkarma konu larında kendinizi iyi eğitin.yufka yürek her zaman iyidir kardeşim..öyle devam et..avına saygı duymanı.ufak balığı korumani.havyarli balığı korumani sağlar yufka yürek..bunlara uyar yaşamalarına izin verir sen emin ol deniz karşılığını veriyor ve ınan karşına cikant trofeye şaşıp kalıyorsun...malzelerinde ne çok pahalı nede ucuz olsun..çünkü aşağıda konfor çok önemli..yerin neresi bilmiyorum ama elbet yolum düşer.beraber av yaparız
beklerim

Ayvalık/BALIKESİR :)

murat.k

Yeni Üye
23 Nis 2015
23
16
3
34
Adı
murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar. Öncelikle Alacak oldugun zıpkın bütcene uygun 90 lık bi zıpkın iyidir. Elbise olarakta dalış yapacagın meradaki su sıcaklıgı önemli. seni üşütmeyecek olmalı. 5mm bi elbise işini görür sanırım. Ege deki su sıcaklıklarını bilmediğimden kalınlık konusunda birşey demem seni yanılta bilir. ama marka olarak Apnea, jack Boneo gibi elbiselerden alabilirsin.fiyatlara bakarak. istersen benim hep dalış malzemesi aldıgım siteyi özel mesaj ile yollayabilirim. fiyatlara oradan bakabilirsin.

İlhan61

Yeni Üye
4 Eyl 2015
3
0
1
39
Adı
İlhan zeytünlü
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
merhaba zıpkıncı dostlar

dalışa geçen yaz başladım ilk başta 90lık bi yılmaz zıpkınım var ve bir adet shorty diye tabir edilen elbise aldım dalışa başladım.
bu sene bir adım ileri gitmek adına ekipmanlarımı yenilemeye çalışıyorum şuan.

durumum çok iç açıcı değil o yüzden ucuz bir zıpkın buldum yorumlardan benim gibi yeniler için yakayasub depp start 90lık bir zıpkın alıcam karar verdim.

şimdi de bir adet elbise almak istiyorum. çok pahalı olmayacak ama iş görecek elbise isimlerine ihtiyacım var.

ayvalıkta yaşıyorum ve burada ki dalış marketler çok pahalı mecbur internetten alışveriş yapıyorum.

bana yardımcı olacak herkeze şimdiden çok teşekkürler.

İlhan61

Yeni Üye
4 Eyl 2015
3
0
1
39
Adı
İlhan zeytünlü
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Selam dostum
Karaköy deki mekanlara net ten bak ve ucuza kapatırsın
Bende Ayvalık da Dalış Yaptım kesinlikle siyah giymen Lazım apnea 3mm-5mm çok iyi iş görür fiyatlarında 150ile 250 Arasında değişir

İlhan61

Yeni Üye
4 Eyl 2015
3
0
1
39
Adı
İlhan zeytünlü
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Selam sevgili dostlar
Ereğli'den yeni geldim ve Pendik'te yaşıyorum. Bana badilik yapacak Dalış Arkadaşı arıyorum lütfen yardımcı olun şu havalarda denize gidemiyorum çıldırıyorum