Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba ve Erdek

Akmanfatih

Yeni Üye
Adı
Fatih Akman
Selam balık sevdalısı dostlarım;

Aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum. Keyifli paylaşımlar ve güzel dostluklarla dolu bu sitede bana da bir yer açacağınıza hiç kuşkum yok. Bir balık sevdalısı olarak lafı uzatmadan sorayım.

Temmuz ayında Erdek Ocaklara gideceğim ve amacım Erdek'in bütün koylarını gezmek. Daha önce hiç gitmediğim için Erdek bölgesinin avlakları ve ne tür balıklar çıktığı konusunda bilgi verecek arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var.
Bu konuda paylaşımda bulunursanız çok sevinirim. Tekrar tekrar teşekkürler.

Hoşça kalın.....

Tolga

Daimi Üye
Adı
Tolga Özgür
Aramıza hoşgeldiniz.

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dilerim. :)

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoşgeldiniz.o bölgeyi ellinin avucu gibi bilen Erdal abi. şu an yine o bölgede araştırma ve geliştirme teknikleri yapmakta,:D inanıyorumki en kısa zamanda size en iyi şekilde yardımcı olucaktır.:)

MehmetAliYILDIZ

Aktif Üye
Adı
Mehmet Ali YILDIZ
Merhaba Fatih Hoşgeldin.
Çocukluğum Canım Erdek'imde geçti fakat o zamanlar bu sevdaya tutulmamıştım. O sebepten yardımcı olamam fakat başka bir ihtiyacın olursa elimden geleni yaparım.
Selamlar.

Akmanfatih

Yeni Üye
Adı
Fatih Akman
Teşekkür ederim. Erdal abi ve Erdek yöresi balık sevdalısı dostların paylaşımlarını bekliyorum.

Akmanfatih

Yeni Üye
Adı
Fatih Akman
Hoşbulduk Mehmet Ali kardeş, Çok yere gittim ancak bana en yakın bölgelerden Erdek'e hiç gitmedim maalesef. Ancak her giden dostum büyük memnuniyetle döndüğü için bu sene orada tatil yapmaya karar verdim. Amacım Erdek'in tüm köylerini ,koylarını gezmek ve sakin köşeler bulup huzur depolamak...

Akmanfatih

Yeni Üye
Adı
Fatih Akman
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim Erdal Abi, Özelden birkaç şey daha sordum. Yardımcı olursan sevinirim. Hoşça kal...