Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ben Şeref Ağartan
45 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Hedefim ilk fırsata bu kalabalık ve artık nefes alınması zor şehirden kaçmak.

Burada olmamdan da anlaşılacağı gibi Amatör tekniklerle yapılan Balık Avı tutkunuyum. Ben nereye gidersem oltalarım da peşimden gelir. Bu uğurda elimin uzanabildiği ayağımın basabildiği her yere gitmeye çalışıyorum. Çalışıyordum demek daha doğru aslında. 20 ay önce aramıza katılan kızım önceliği ele geçirerek babasını sanal balıkçı haline getirdi ve şimdilik öyle de deavam ediyor.

Mordoğan, Foça, Sivrice, Çanakkale ve tabiiki İstanbul kıyıları şimdiye kadar elimde olta ile gezindiğim yerler.

Şimdiye kadar birçok çeşit balık yakalayabildim. Ama en büyük avım henüz 2 kg lık Levrek. Ben daha da büyüklerinin peşine düşmeye çalışacağım.
Umarım herkes te hayallerindeki avı yapabilir.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Merhabalar Şeref abi.

İnşallah burada paylaşacağımız bilgilerle hem keyifli sohbetlere hemde güzel avlara imza atacağız.Tekrar sizlerle aynı yerde olmak benim için büyük mutluluk.:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Merhaba Şeref Abi, hoş geldin :) Çok sevindim, beni en az yoran moderatörüm.:D Diğer moderatörler zaman zaman süründürebiliyor beni isteklerimde :D:D
Bak şimdi zan altında bıraktın beni. :D

Asi ve mavi

Daimi Üye
Adı
Didem
Admin tanıdığım olur, hakkariye sürdürtürüm sizi bayan...:D
En başında hakknı vermek lazım süründürmeyen moderatörlerin, diğeri ise Birol Abi::)
Zaman insanı ne kadar çabuk değiştiriyor. :)

Hatırlıyorumda Balık Sevdasında moderatör olduğum gün, tebrik konuma beni öven mesajlar yazdığında Ulaş; bre vicdansız moderasyona uğrayan mesajın mı var, diye sormuştu. Şimdi aynı soruyu ben sorsam mı diye düşünür oldum. :p

Öhöm böhöm... Hafızama dikkatini çekmek isterim. (Değil mi İrfan abi):rolleyes::)