Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Merhaba arkadaşlar.
Bir süredir forumu üye olmadan takip ediyordum. Tanıyan arkadaşlar bilirler, kapanan baliksevdasi.com sitesinde pek çok paylaşımım olmuştu. Açıkçası bu kadar emek vererek paylaşıma açmış olduğum konuların geçerli hiçbir makul sebep gösterilmeksizin bir kalemde, sitenin kapatılarak paylaşımdan silinmiş olması beni çok üzdü. Sitenin kapatılma sebebi ile ilgili duyduğum birkaç söylemden sonra, yeni siteye üye olup olmamak konusunda tereddüt yaşadıysam da, üye olmadan takip etmek garibime gittiğinden ve kapanan sitede edindiğim arkadaşlıkların devamının olmasını istediğimden yeniden aranıza katılıyorum. Dilerim ki; sitenin devamlılığı konusunda sayın yöneticilerimiz sağduyulu davransınlar ve siteyi yaşatanların üyeler olduğu bilincini kaybetmeden, bundan sonra kurulacak dostluklara ve değerli paylaşımlara vesile olsunlar. Hayırlı olsun.
Sağlıcakla kalın.

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Hoşgeldiniz.:) MU serileri devam ediyormu?

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Özcan hoşgeldin sefalar getirdin.
Keyifli paylaşımlar dilerim.

Duyduklarına gelince boşver onları. Bin türlü yalan yanlış söylemler bizlerinde kulağına geliyor.Bence kulak asma onlara.

TEKNOTURK

Daimi Üye
Hoşgeldin Özcan Abi :) Ben de site kapanması olayına kırgın olduğundan dolayı hala yeni siteye üye olmadığını düşünüyordum. Doğru düşünmüşüm :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Çok doğru söylüyorsunuz.Bencede üyelerin paylaşımlarıyla siteler büyüyor.Hoşgeldiniz..:)

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
aramıza hoşgeldiniz

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoşgeldin tekrardan Özcan Abi:) Haklısın onca emeğe yazık oldu gerçekten de İnşallah aynı olaylar tekrar yaşanmayacak ve yeni başlangıç ve yeni bir heyecanla forumumuz eskisinden de iyi ve zengin olacaktır. Değerli paylaşımlarınızla siteyi yine renklendireceğiniz günleri heyecanla beklemekteyiz:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tekrar hoşgeldiniz