Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

fthdmr

Daimi Üye
Katılım
5 Haz 2013
Mesajlar
734
Tepkime puanı
446
Puanları
63
Yaş
36
Konum
İstanbul\ tuzla
Adı
fatih demir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
mevlid-kandili-ibadeti-duasi-ve-en-guzel-mesajlari-5143743.Jpeg
Mevlid Kandili

Kandiller; ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevî feyziyle de daralan gönüllerimizi aydınlatan, zihinlerimizi berraklaştıran gecelerdir.

Kandiller; öze dönüşün, Yüce Yaratanımıza yürekten yakarış ve yönelişin, günahlarla kirlenmeye yüz tutmuş gönüllerimizi arındırmanın, geçici olanla kalıcı olanı fark etmenin, kalp gözümüzü açıp gönül dünyamızı temizlemenin fırsatı olan, nefsin yanıltıcı arzu ve isteklerinden uzaklaşmanın imkânlarını sunan kutlu zaman dilimleridir.

İşte Mevlid Kandili de insanı insan yapan bütün güzelliklerin odaklandığı bir şahsiyet olan rahmet elçisi Hz. Peygamberin doğumunu kutladığımız, onun bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, kısaca insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatımızı onun yüce ahlâkıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme mevsimidir.

Mevlid Kandili bütün insanlığa sevgi, rahmet, huzur ve barış getirsin. Sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olsun.

Tüm ailemizin Mevlid kandilini kutlar yüce Allah'tan tüm dualarımızın kabul edilmesini dilerim
 

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Katılım
17 Şub 2013
Mesajlar
10,058
Tepkime puanı
9,822
Puanları
113
Yaş
55
Konum
İstanbul
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Balık Sevdam Ailesi ve Tüm İslam Aleminin, Mübarek Mevlid Kandilini,kutlar
hayırlara vesile olmasını temenni ederim. :)
 
Son düzenleme:

sessizdenizci

Daimi Üye
Katılım
14 Haz 2012
Mesajlar
1,469
Tepkime puanı
1,858
Puanları
113
Konum
İstanbul
Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili Mübarek olsun. Birlikte nice kandillere iman, sağlık, mutluluk ve bereket içinde erişmek temennisi ile...

Ayrıca sizden rican Vatanımızın ve dünyanın 4 bir köşesinde başı dertte, sıkıntıda olan kardeşlerimiz için dualarınızı esirgemeyiniz.