Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Misina için tavsiye istiyorum.

Namrek

Yeni Üye
Adı
Erman K.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar surf oltam için misina bakıyordum. Nippon ghost florocarbon kaplama 0.40 alayım dedim ama direk monoflament alıp köstek kısmına florocarbon ya da kaplama mı kullansam diye arada kaldım.

Namrek

Yeni Üye
Adı
Erman K.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkür ederim.

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Merhaba,

son donemlerde surf avciligi icin de ip misinalar tercih ediliyor. Son bir kac kulacina fluorokarbon kullaniliyor bir fikir olsun size. Hem erim hemde gam yapmasi acisindan onemli avantajlari var.

Rastgelsin..

Namrek

Yeni Üye
Adı
Erman K.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Misinadan vazgeçtim arkadaşlar. İp misina bakıyorum. Tavsiyeniz var mı? 0.14-0.16 makinaya sarmayı, önüne 0.28-0.35 şok bağlamayı düşünüyorum. Fiyat performans ürünü tavsiye varsa sevinirim.

Adı
Kenan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
merhaba, surf avcılığında ve hiçbir avcılıkta fc misinayı makineye sarmayın, kusma yapar.
mono misina olarak 0.30 - 0.35 trabucco surf cast veya sufixi önerebilirim.
0.15-0.18 arası ipi daha çok tavsiye ederim. eğer kullandığınız makine ve kamış ip sarmaya müsaitse ip daha verimli oluyor bence mesafe ve hissiyat konusunda.
fujinin ipleri fiyat performans olarak iyidir, ben bu sezonu remixon iple geçirdim ve sezonu çıkarttı. memnun kaldım. 0.16 olması lazım,önüne 9 10 metre 0.40 fc leader ile verim aldım

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Son düzenleme:

Blackhawk

Aktif Üye
Adı
Yasin Arslan
Kan Grubu