Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Misina tavsiyesi

AlpM

Yeni Üye
Adı
AlpM
Merhabalar, 3000 kafa spin olta makinem var. Makine üzerinde :
Lbs/Yds: 10/210 12/180 14/150
mm/m: 0.35/114 0.30/155 0.25/223 yazıyor.
Levrek, lüfer avına başlamak istiyorum. Makinede hiç misina yok ve neyi nasıl saracağım hakkında bir fikrim yok.
Kaç kilo çekerli misina almalıyım, ne renk olması lazım, dolgu olarak kaç metre ve ne tür misina kullanmam gerek?
Lütfen tecrübeleriniz paylaşır mısınız? Kullanıp memnun kaldığınız misinaları da paylaşırsanız sevinirim. Marmara denizi, gebze, eskihisar tarafında başlayacağım

Son düzenleme:

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
GOSEN multicolor fiyat / performance ürünü bence, tavsiye ederim. 150M iyi olur

OmerAydın

Üye
Adı
Ömer Aydın
Merhabalar ;
Ben ipi seçerken avlanacağım merayı ve orda yaşayabileceğim sorun yada sürprizleri göz önünde bulundurarak seçim yaparım Akdeniz bölgesinde farklı kalınlık ta Gosen - Kairiki kullanırken İstanbul'da kendo kullanıyorum av bölgeniz hedef balık türünüzün karşılaşabileceğiniz sürpriz boyutları hakkında bilgi verirseniz daha rahat yardımcı olurlar diye düşünüyorum

evrenersin

Aktif Üye
Adı
evren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öncelikle bütçeniz çok önemli, ondan sonra makinanızın drag değeri ve hedef balığınıza göre seçim yapmalısınız. Bunları cevaplarsanız tecrübeler doğrultusunda güzel sonuca ulaşacağınızı düşünüyorum.

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bütçeniz uygunsa daiwa tournament 0.14 tavsiye ederim.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi