Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muğla Dalaman/Ortaca Yakınları Meralar

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
Muğla Dalaman/Ortaca yakınlarında atçek ile balık tutabileceğim yerler var mı ?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kimse buradan kolay kolay mera paylaşmaz ,en iyisi kendin bulman, nerede spinci varsa orası meradır :) , biraz da araştırmak ve denemek lazım , rast gelsin.

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
Kimse buradan kolay kolay mera paylaşmaz ,en iyisi kendin bulman, nerede spinci varsa orası meradır :) , biraz da araştırmak ve denemek lazım , rast gelsin.
Tamamdır hocam. Teşekkürler

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hocam bu tekne yatların bulunduğu yerler var (hemen yakınlarında koy var 2 tane)
Orada balık alma şansım var mı ?

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam bu tekne yatların bulunduğu yerler var (hemen yakınlarında koy var 2 tane)
Orada balık alma şansım var mı ?
Ne kadar çok yer ve sahte yem denersen şansın o kadar artar , olta atabileceğin bütün yerleri dene bence , levrek avcılığı biraz zor hele de yeni başlayanlar için , ile de levrek tutacağım diye kendini şartlandırma.

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ne kadar çok yer ve sahte yem denersen şansın o kadar artar , olta atabileceğin bütün yerleri dene bence , levrek avcılığı biraz zor hele de yeni başlayanlar için , ile de levrek tutacağım diye kendini şartlandırma.
Hocam levrekten geçtim atçek ile balon tutsam bile yeterli zaten. Acemiyim baya. Kayalık yat vb olan tüm yerleri deneyeceğim

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam levrekten geçtim atçek ile balon tutsam bile yeterli zaten. Acemiyim baya. Kayalık yat vb olan tüm yerleri deneyeceğim
Zamanla tutacaksın , sadece sabırlı olmak lazım birde çok hırs yapmamak lazım, bende denizde spin ile ilk balığımı çok geç aldım :) , biraz nasip işi , rast gelsin.

emrepasa

Aktif Üye
Muğla Dalaman/Ortaca yakınlarında atçek ile balık tutabileceğim yerler var mı ?
oralarda en yakın avlanma merası dalamandaki dalgakıran ve göcek.göcekte ayten koyu var sübye ile kalahos ve akya yakalama imkanınız var.karagöz de avlayabilirsiniz.ben hep göcek e giderdim.göcek in sağ kıyılarında çupra vs tutan gördüm.baracuda tuttum karagöz lahoz akya palazı kefal tuttum.balonda çok ama.bol yedek takımla gitmek lazım.

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
oralarda en yakın avlanma merası dalamandaki dalgakıran ve göcek.göcekte ayten koyu var sübye ile kalahos ve akya yakalama imkanınız var.karagöz de avlayabilirsiniz.ben hep göcek e giderdim.göcek in sağ kıyılarında çupra vs tutan gördüm.baracuda tuttum karagöz lahoz akya palazı kefal tuttum.balonda çok ama.bol yedek takımla gitmek lazım.
Ayten koyunda atçek ile alma imkanım var mı ?
Teknelerin yakınına doğru atsam mesela

Refx

Üye
Adı
Refik
Kan Grubu
O Rh Negatif
Sarsala'nın orada patika var , orayı biliyor musunuz?