Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muğla dalyanda kıyodan av yeri önerisi

narthan

Yeni Üye
Adı
Narthan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba üstadlar ortacaya yeni taşındım uzun zamandır balıkçılığa hevesim var sarıgermede bir av yaptım ama atılan ağlar dolayısıyşa pek verimli geçmedi bir de şansımı dalyanda denemek istiyorum önerebileceğiniz bir mera var mıdır kıyıdan

naildemirtas

Aktif Üye
Adı
NAİL
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba üstadlar ortacaya yeni taşındım uzun zamandır balıkçılığa hevesim var sarıgermede bir av yaptım ama atılan ağlar dolayısıyşa pek verimli geçmedi bir de şansımı dalyanda denemek istiyorum önerebileceğiniz bir mera var mıdır kıyıdan
Merhaba,
Foruma hoşgeldiniz. Ben Muğla Dalyanlı biri olarak; İztuzu plajı boyunca av yapmanızı öneririm. Tabi av stilinize göre (lrf, spin vs) plajın değişik bölgelerini denemeniz gerekir. Plaja araç yoluyla giderseniz uzunca bir yürüyüş yapmanızı öneririm. Zaman, mekan, hava şartları açısından doğru anı yakalarsanız çok güzel avlar veren bir bölgedir.

narthan

Yeni Üye
Adı
Narthan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba,
Foruma hoşgeldiniz. Ben Muğla Dalyanlı biri olarak; İztuzu plajı boyunca av yapmanızı öneririm. Tabi av stilinize göre (lrf, spin vs) plajın değişik bölgelerini denemeniz gerekir. Plaja araç yoluyla giderseniz uzunca bir yürüyüş yapmanızı öneririm. Zaman, mekan, hava şartları açısından doğru anı yakalarsanız çok güzel avlar veren bir bölgedir.
Öncelikle iyi akşamlar dilerim verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Peki dalyan kanalında ne tür avlar yapabilirim bilginiz var mıdır. Bir de iztuzuna bir tek giriş biliyorum o da belediyenin işlettiği plaj heralde orayada erken saatlerde araçla giriş yapılmıyor bildiğiniz başka bir giriş var mıdır sizi bulmuşken bilgilerinizden faydalanmak isterim.