Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nasci Makinanın G-Free Body'mi özelliği mi Daiwa LT'lerin Hafifliği mi ?

Çifteler

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Selamlar, Forumda çok kez Nasci vs Exceller LT ya da Nasci vs Fuego LT karşılaştırlıması yapılmış. Marka tutkusundan bağımsız, hatta kağıt üzerinde yazanlardan bile kısmen soyutlanarak Nasci veya Fuego LT makinelelerini ortalama 2 -3 saat sonra nasıl bir kullanıcı deneyimi yaşatacağanı kestirmeye çalışıyorum.

İki başlıkta değerlendirmeye çalışacağım, biri elbette hafiflik Nasci 3000 = 250gr, Exceller 3000=215gr buarada LT serisi açıkca önde. Bunun yanuda bir de kağıt üstünde hemen anlaşılmaya bazı unsurlar olabilir, özellikler yeni başlayanlar için. Mesela Nasci G-Free Body özelliği ile tam da bu uzun süreli ergonomi ve yorulma konularında iyileştime yapabildiğini söylüyor, Nasic ağrılık merkezini kamışa daha yaklaştırmış, dolayısıyla çok daha dengeli ve kullanımı konforlu bir deneyim sunduğunu idda ediyor.

Özetle başlıktaki soru gelsin, Nasci Makinanın G-Free Body'mi özelliği mi Daiwa LT'lerin Hafifliği mi ?

Astek

Üye
Adı
Astek
Bu hafiflik olayına çok takıyolar ben spin uygun olmayan ağır makinalarla çok spin yaptım hiç sorun yaşamadım spinde asıl olay doğru zamanda doğru yerde olmak zaten balık 30 yada45dk merada duruyor nadiren 1 saat

Shibyo

Aktif Üye
Adı
İrfan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
nasci daha iyi 2 sini de kullandim

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Fuegoya teknik destek bulamazsınız. Çöp olur.