Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ne yani tubertini benden cok mu akıllı [emoji2]

erkanenginn

Aktif Üye
gecenlerde tubertini kamis sehpasi sordum 1200 tl. dediler. benim kamis makine zaten 1200 tl yapmaz dedim erkan iş başa düştü. sıvadım kollari basladim işe. dedim bu tubertini benden daha mı akıllı yav dedim. 2 saat icinde hoops yapiverdim kendi tripodumu hemde teleskobik. 1.90 m. ye kadar yukselebiliryor. ustelik ilk deneme avımda da aliagadan 2 cupra hediye etti bana. neyse toplamda 100 tl yi bulmamistir. kullanilan malzemelet 3 adet teleskobik boyaci firca sapi.hirdavatcilarda mevcut 3 tanesini 50 tl. ye aldim. acik boyu, 2 m. falan. baglanti ekipmanlari icin balkon korkulugu yapan yerlede satilan t malzeme 2 sini 40 tl ye aldim. gerisi zaten L kosebent ve birkac civata somun. bugun aliaga agaparkta sert poyrazda kullandim gayet guzel ve dengeli yapmisim bravo bana cokta gerek yok yaani binlerce tl vermeye

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PATRON

Üye
Adı
Anıl Pirinçoğlu
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Ellerine sağlık gercekten güzel olmuş. Maliyetinden de öte kendi yaptığın ekipmanın değeri ve zevki pahabiçilemez👍

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ellerinize sağlık resimleri özelden yazsam atmanız mümkün mü malzeme listesi çıkaracağım.... bende bina içi tesisat borusundan yapmayı düşünüyorum tabi o sabit olacak bu daha kullanışlı olur cam balkon malzemeleri hiç aklıma gelmemişti tebrikler

erkanenginn

Aktif Üye
Ellerine sağlık gercekten güzel olmuş. Maliyetinden de öte kendi yaptığın ekipmanın değeri ve zevki pahabiçilemez
valla artik maliyet de cok onemli hocam. devir tasarruf devri. mademki bu hobiye gonul verdik abarti ucretlerede bir dur demek lazim bence. isimi goruyomu goruyo 1200 tl nedir yaa saka gibi.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yilmaz.40

Aktif Üye
Adı
yılmaz albayrak
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrik ederim on numara olmuş el emeği olması ayrı güzel, para etmeyecek malzemelere o paraları vermek yerine kendi çözümünüzü ortaya çıkarmak ayrı güzel.

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Eline sağlık Çok güzel olmuş güle güle kullan rast gelsin

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eline sağlık Engin
Gayet güzel olmuş.
Zaman içinde ihtiyaca göre versiyon da yükseltirsin.. :)
Avın için de tebrikler